Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Pribúda dôkazov, že Lipšica a Matoviča riadia tí istí ľudia


Nova , Sme rodina , Obyčajní ľudia

0€

06/2017

Penta výrazne posilnila vplyv v zdravotníctve počas vlády Ivety Radičovej, kedy bol ministrom vnútra Daniel Lipšic vďaka jeho stranníkovi Ivanovi Uhliarikovi nazývanom "Pentliarik". Poslancom za SaS bol vtedy Igor Matovič. Matovičovi neskôr robil program Špirko - majiteľ finančnej skupiny Penta. Taktiež na mítingoch Matovičovej strany sa opakovane zúčastňovali osoby blízke proamerickým médiam: Eugen Korda, Martin Mojžiš.Najnovšie sa prevalilo, že poradcom Lipšica a Matoviča je tá istá osoba. Anna Andrejuvová. Tá sa teši krásnemu platu. Andrejuvová v minulosti dlhodobo pôsobila ako hovorkyňa KDH.

Výnimočnosť Andrejuvovej pre Lipšica možno odvodiť od jeho havárie, kedy sa tam vyskytli Lipšicovi najbližší ľudia. Bola tam Andrejuvová, Grendel a Vladimír Pčolinský. Vladimír Pčolinský je brat Petra Pčolinského, ktorý organizoval Gorila protesty a spoluzakladal fiktívnu stranu bojujúcu proti imigrantom a využili na to Kollára.

Týmto sú bližšie k pravde tvrdenia, že Matovič je Lipšicov kôň, podobne ako aj Sme rodina. Stači sledovať ich posledné vystúpenia, kde sú pravidelne spolu...napriek diametrálne odlišnému programu.

11.6.2017


http://www.nrsr.sk/web/Default.aspx?sid=poslanci/posl_asistenti&PoslanecID=808&CisObdobia=7
http://www.nrsr.sk/web/Default.aspx?sid=poslanci/asistenti
https://www.facebook.com/anna.andrejuvova