Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Všetky strany podporujú divadlo s názvom LGBTI


Sloboda a Solidarita , Smer , Most - Híd , Obyčajní ľudia

0€

06/2017

Na svete a samozrejme aj Slovensku je mnoho homosexuálov, lezbičiek a iných s rôznou sexuánou orientáciou. Mnohí máme mnohých ako veľmi dobrých kamarátov a v žiadnom prípade títo ľudia nie sú ako tí, ktorých nám prezentujú média. Nepotrebujú sa ukazovať, nežiadajú aby sa deti heterosexuálnych párov učili o homosexuálnych praktikách. Taktiež nie je ich cieľom presexuálizácia deti, ktorú sa tu snažia zaviesť mimovládne organizácie. Aktuálne program Hrou proti AIDS, kde sa deti budú učiť používať kondóm, imitovať pohlavné styky rôzne orientovaných párov...Tí, čo sa propagujú s vibrátormi na čele, takmer nahí, v rôzných deviantných oblečeniach.
Rozprával som sa s mnohými homosexuálne orientovanými mojími známymi, ktorí mnohí sú lekári a sami o týchto divadelníkoch na rôzných pochodoch a pridoch hovoria ako o ľuďoch, ktorí to robia pre peniaze alebo trpia poruchou osobnosti. Predstavte si, že by boli hetero pridy..kde by sa tiež zozbieralo mnoho deviantov, psychopatov...chodili by v rôzných sadomasochistických oblečeniach, polonahí až nahí a vykonavali by poprípade aj rôzne aktivity imitujúce sexuálne praktiky verejne. Je zrejme, že títo ľudia by neboli reprezentatívnou vzorkou ostatných heterosexuálov...a tiež ja ako heterosexuál by som sa od nich dištancoval a odsudzoval ich nakoľko by škodili svojimi aktivitami a vytvárali negatívny obraz o heterosexuáloch.
Podobne to je s týmito ľudmi vystupujúcich na LGBTI a iných pridoch. Svojimi aktivitami, ktorú sú chorobne alebo financiami motivované vyvolávajú odpor voči LGBTI komunitám. Pritom mnohokrát ani o skutočných LGBTI nejde, ale ide o osoby ktoré majú za to pekne zaplatené. Ak je niekto gay, tak to neznamená, že to musí roztrúbiť celému svetu...ale užíva si svojho partnera v pohodlí svojho domova. A je vlastne jedno, či je gay, hetero... Ak má potrebu ukazovať sa tak môžme hovoriť o hysterických eventuálne histrionských porúchách osobnosti, popripade emočne nestabiné poruchy osobnosti.

Od nášho vstupu do EÚ vzniklo v SR mnoho mimovládnych organizácií propagujúcich LGBTI v médiach a verejnosti. Mnohé tieto mimovládky sú podporované zahraničnými mimovládnymi organizáciami, veľakrát mimovládky Georga Sorosa. Taktiež pravidelne dostávajú státisíce EUR z rôzných ministerstiev v SR. Paradoxom je, že ak zoberieme percentuálne zastúpenie homo a hetero párov v populácií tak na propagáciou, podporu a pomoc LGBTI ide násobne viac ako na propagáciu heterosexuálnych párov, manželstiev, rodín, mamičiek. Ak si zoberieme štáty, ktoré historicky zachovávajú tradičnú rodinu a dostatok potomkov tak v týchto štátoch je to presne opačne. Príkladom je napríklad Izrael, že tento krok je rozumný môžme súdiť aj z množstva inteligentných ľudí ocenených Nobelovými cenami. Tí sa v Izraeli vyskytujú v nadpočte vzhľadom na počet obyvateľov tohto štátu.

Aktuálne LGBTI agendu v SR vedie ministerka Žitňanská. Sama heterosexuálne orientovaná, jedenkrát rozvedená. Keď prvý manželský zväzok bol narýchlo v mladosti..keď sa do cesty nečakane priplietlo dieťa.

Zoznam členov výboru pre práva LGBTI osôb:
h

Tam keď si rozkliknete mnohé osoby, tak vedú viacero mimovládok a tie podľa vyročných správ dostávajú ročne státisice EUR. Ktoré nevedno, kde končia. Navyše mnohé ani nemajú zverejnené výročné správy, pritom je to ich povinnosť zo zákona.

Príkladom je bývala členka strany SaS Romana Schlessinger a jej Qcentrum, ktoré dostalo tisíce EUR aj z SMERáckej vlády. Výročnú správu nájsť na jej stránke ťažko.
Napríklad organizácia Aspekt je feministickou organizáciou, ktorá spolupracuje so Zorou Bútorovou. Tá stala spolu so svojim manželom Martinom Bútorom pri zrode mnohých mimovládok v SR. Aktuálne Martin Bútora je poradcom prezidenta Kisku. Taktiež spolupracujú s ďalšími ľuďmi z mimovládneho sektora: Gyárfášová, Šlosiarik, Pietruchová.
Zaujímavá je aj táto informácia z výročnej správy aspektu: Od roku 2013 pracujeme aj na projekte „Podpora rozvoja rodovej kompetencie prostredníctvom publikačno-vzdelávacích aktivít“ (november 2013 – jún 2015) podporenom z Fondu pre mimovládne organizácie, ktorý je financovaný z Finančného mechanizmu EHP 2009 – 2014. Správkyňou Fondu je Nadácia otvorenej spoločnosti – Open Society Foundation. Cieľom projektu je naďalej udržiavať knižnicu ASPEKTU i webovú stránku, aby mohli slúžiť širokej verejnosti, vydať tri odborné publikácie, ktoré budú z rodového hľadiska skúmať problematiku práce, politickej participácie a občianstva, a prispievať tak k posilňovaniu kapacít mimovládnych organizácií a fungovaniu občianskej spoločnosti na Slovensku.

Samotné fondy EÚ sú spravované organizáciou finančného podvodníka a zločinca Georga Sorosa a svoje chorobné ideológie presadzujú v EÚ štátoch. Soros je zodpovedný aj za násilnú migráciou do EÚ s cieľom naplniť Kallergiho plán.


http://www.aspekt.sk/sites/default/files/Sprava_o_cinnosti_za_rok_2013_ASPEKT.pdf
https://www.justice.gov.sk/Stranky/Ministerstvo/Vybor%20pre%20prava%20LGTBI%20osob/Zoznam-%C4%8Dleno%C3%A9v-LGBTI-osob.aspx