Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Kočner nemá dobré vzťahy len s vládou, ale podporoval aj opozíciu


Sloboda a Solidarita , SDKÚ

0€

06/2017

Marián Kočner - kontroverzná osoba na Slovensku, ktorá sa spája s mnohými kauzami, vyskytoval sa na mafiánskych zoznamoch. Je susedom Róberta Fica v Bašternákovom Bonaparte. O čom sa však hovorí pomenej ich susedom v Bonaparte je aj Patrik Ziman, riaditeľ Kollárovho (sme rodina) Fun rádia.

Marián Kočner s Pavlom Ruskom (riaditeľ Markízy, zodpovedný za najväčšie privatizácie v SR, jeden z hlavných aktérov Gorila kauzy)jún 2017: Sulík podáva na Kočnera trestné oznámenie za ohováranie (Ten Sulík, ktorý sa v tajnosti stretával práve s týmto Kočnerom pred povalením Radičovej vlády) - verte, že znova nik nebude potrestaný a na trestné oznámenie sa časom zabudne.
Dôvodom je:
Kočner na tlačovej konferencii 28.6.2017 povedal, že so Sulíkom mal desiatky osobných stretnutí pred voľbami v roku 2010 aj po nich, keď šéf liberálov zastával funkciu predsedu NR SR.

"S Rišom sme si padli do oka, páčili sa mi jeho názory. Od prvého dňa tvrdil, že si od nikoho nezoberie žiadne peniaze, od žiadneho z oligarchov či od finančnej skupiny. Raz som mal informáciu, že od podnikateľa Jozefa Špirka/Penta, robil program aj Igorovi Matovičovi - http://www.idemvolit.sk/364-kauza/matovicovi-robil-program-clovek-z-penty-spirko-ktory-sa-spomina-aj-v-gorile/ / dostal päť miliónov eur a čakal som, že mi povie, že je to hlúposť. Ale on sa ma opýtal, odkiaľ to viem," poznamenal.

Kočner tiež vyhlásil, že v roku 2009 požičal Ivete Radičovej na prezidentskú kampaň 300-tisíc eur. Asi po roku mu boli vrátené.
"Chcel som, aby bola prezidentka. Vážil som si ju. Sulík aj Radičová teraz asi povedia, že na mňa podajú žalobu. Uvidíme, ja mám dôkazy, ak to bude súd žiadať, predložím ich," konštatoval.
Expremiérka Radičová tvrdí, že o pôžičke od Kočnera nič nevie.
http://hnonline.sk/slovensko/988133-sulik-podava-na-kocnera-trestne-oznamenie-radicova-o-pozicke-nevie