Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Sulík sa plánuje odsťahovať do Austrálie


Sloboda a Solidarita , Ľudová Strana Naše Slovensko

06/2017

Richard Sulík bol pri mnohých kľúčových udalostiach na Slovensku, ktoré boli väčšinou negatívne. Bol poradcom Počiatka (SMER-SD), taktiež bol aj poradcom Mikloša (SDKÚ-DS). Stretával sa s Kočnerom, ktorý figuruje na mafiánskych zoznamoch. Jeho družka figuruje vo firmách, ktoré obrali ľudí o milóny SK.

V poltike začinal na internete propagáciou legalizácie drog. Od tejto témy postupne ustúpil a aktuálne hrá na protiimigrantskú notu. Avšak on jediný z celej SaS, kedže takmer všetci ostatní poslanci SaS sú za príjimanie imigrantov a celá SaS je strana najviac volajúca a podporujúca príjem imigrantov. Figurujú v mnohých mimovládnych organizáciach na podporu imigrácie, LGBTI..alebo s nimi spolupracujú.

Najnvovšie začal byť Sulík národovcom. To vyzerá byť tatkiež len chabým populizmom. Nie je to tak dávno, čo mu vadil Svätopluk v Bratislave. Sochu Svätopluka sa nepodarilo odstrániť...ale zabezpečil odstránenie dvojkríža - starého symbolu Slovákov a nápis, ktorý Svätopluka označoval za kráľa starých Slovákov.
Pôvodne sochu chceli odstrániť. Proti odstráneniu sochy organizoval protesty aj Kotleba, ktorý sa vyjadil o Sulíkovi a ľuďoch bojujúcich za odstránenie sochy: "Nepriatelia všetkého slovenského, a to sú sionisti, ktorí sa snažia zotročiť a zničiť Slovenov, Slovanov, Slovákov, chcú dosiahnuť to, aby sme sa ich báli, a to aby sme boli ľahostajní a aby sme vo svojich domovoch držali hubu a krok".

O tom, že Sulíkové slová o národovectve sú len fraškou svedčia aj jeho fotky, kde sa fotí s osobami hanobiacimi štátne symboly SR. Niet sa mu čo čudovať, väčšinu života strávil v Nemecku. A už teraz plánuje odchod (alebo útek?) do Austrálie.
Ešte 20 rokov na rodnom Slovensku a potom šup ho rovno do krajiny kengúr. Presne tak si predstavuje svoj dôchodok šéf SAS. (vyjadrenie z 2011).

1.7.2017


https://www.cas.sk/clanok/180780/sulik-necha-svatopluka-na-hrade-zmizne-vsak-napis-a-dvojkriz/
http://dennik.hnonline.sk/slovensko/339710-sulik-vs-svatopluk-socha-prisla-o-dvojkriz
https://www.cas.sk/clanok/180365/kotlebovci-na-pochode-ak-sulik-sochu-odstrani-vo-funkcii-skoncil/
http://www.pluska.sk/spravy/z-domova/slovensko/politika/odstahuje-sulik-do-australie.html