Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Neslováci parazitujúci na Slovákoch spolupracujúci s mimovládkami posielajú Slovákov preč z krajiny


Smer , Sieť , Slovenská Národná Strana , Most - Híd

0€

07/2017

Za súčasnej vlády SMER-SD + Most-Híd + SNS + Sieť sa zabezpečil predaj Slovenskej pôdy zahraničným obyvateľom, čo bolo do ich vládnutia nemožné. To je aj konečným cieľom fungovania Európskej Únie. Dať štátom víziu rovnosti, veľkých platov. Ubehlo vyše 10 rokov, čo sme v EÚ. Platy sú stále rovnaké, akurát si kúpime za ne menej. Už nie je káva za 10 Sk, ale za 50 Sk. Už sa nedá postaviť dom za 1 000 000 SK, ale treba 5 000 000 Sk. Takmer všetko stúplo 5x, len platy ostali nezmenené. Ľudia sú zadĺžení a skôr, či neskôr to nebudú zvládať splácať...nastane situácia ako v Grécku a budeme nútení všetko predať zahraničiu - sprivatizovať.

Samozrejme ešte predtým je potrebné zabezpečiť odliv mladých schopných ľudí. To sa tiež Ficovi a jeho zlepencovi podarilo, keď za ich vlády odišlo zo Slovenska historicky najviac ľudí. Avšak ešte stále neodišli všetci a preto mimovládne organizácie spolu s neSlovákmi začali kampaň, kde propagujú odchod zo Slovenska.
http://www.preczoslovenska.sk/
Ak viete mená a informácie o osobách za týmto projektom, vrátane ľudí vo videu napíšte nám prosím.

V EÚ a vo svete začína boj o vodu a preto chcú všetkých schopných vyhnať zo Slovenska. Znechutiť Slovákov politikou. Chceli to dosiahnuť protikorupčným pochodom organizovaným tiež mimovládkami a neSlovákmi v politike, ale to ľudia prekukli. Tak skúšajú iné spôsoby. Treba si uvedomiť, že mnohí Slováci, čo odišli do zahraničia tam z dôvodu samoty sa stáli závislymi na drogách, alkohole...nemajú vlastnú rodinu..a tie peniaze, čo zarobia sú im na nič, kedže drogy a závislosť im zničila život. My národovci Slovensko nikdy neopustíme, lebo vieme aké bohatstvo tu máme!!!


https://aktualne.atlas.sk/slovensko/politika/slovensko-prehralo-boj-podu-budu-ju-moct-kupovat-cudzinci.html