Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Integrácia imigrantov a práca na úkor Slovákov, za podstatne lepšie podmienky


Smer , Most - Híd , Slovenská Národná Strana

0€

08/2017

Fico pred voľbami zahral divadlo, že je proti prijímaniu imigrantov a nevpustí tu žiadného. Celé Slovensko za státisice EUR bolo povešané bilboardami SMERu hovoriacími, že SMER chráni Slovensko.V tichosti už vtedy tu začali zvážať imigrantov. Najprv do Gabčíkova, kde má byť okolo 500 imigrantov. Vraj len dočasne po dohode s Rakúskom, lenže to dočasne už je vyše 2 rokov a stále sú tam. A jeden nás stoji mesačne vyše 1000Eur.
Proti tomuto zorganizoval Kotleba protest v Gabčíkove. Na výročie Ústavy SR bol uzavretý vstup do Gabčíkova, Kotleba a protestujúci sa tam od určitej hodiny nemohli dostať. Legitimovali ľudí v osobných autách a púšťali len tých, čo tam mali trvalé bydlisko.Potom vo februári 2016 sa podarilo odhaliť prílet lietadla s imigrantami do Košíc v noci. Teraz ostáva otázka, koľko sa ich nepodarilo odhaliť.
http://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Kalinak-odklepol-dalsie-miliony-pre-imigrantov-Kulturna-diverzita-a-roznorodost-je-obohacujuca-zaznelo-283298

Koncom roka 2016 preniklo na verejnosť, že Kaliňak dal na podporu imigrácie a integrácie v SR niekoľko miliónov EUR. Z ktorých išlo mnoho peňazí na predražené poradcovské služby účelovo vytvoreným podvodným firmám, alebo mimovládkam.
https://kosice.korzar.sme.sk/c/8132191/na-kosicke-letisko-v-noci-priletelo-58-obcanov-eritrey.html

Média v súčasnosti dostávajú zaplatené, resp. novinári za pozitívnu propagáciu imigrantov. A článkov, kde budú chváliť a ospevovať integráciu imigrantov bude pribúdať. Pardón, ale veď tu nemal ostať žiadný imigrant? Pán Fico a koho to vlastne integrujete?
SME básni o Iračanovi a jeho 6 deťoch, 2 sestrách a manželke. Ako si vlastnou námahou otvoril holičstvo. Kde nabral tie tisice na budovu, prenájom, zariadenie? Jeho príchod zabezpečilo občianské združenie Pokoj a dobro, ktoré na svojej stránke nemá zverejnené výročné správy. SME zabudlo napísať, koľko táto rodina dostáva podporu, koľko im prispeli na podnikanie. Kto im platí nájom za dom, v ktorom bývajú.
https://mynitra.sme.sk/c/20609472/utecenec-z-iraku-si-v-obci-pri-nitre-otvoril-panske-holicstvo.html

http://www.pokojadobro.szm.com/vyrocne.htm
Najnovšie sa sťažujú viacerí Slováci, že boli prepustení alebo sú diskriminovaní v práci na úkor imigrantov. Tých sa snažia integrovať mnohé firmy vytvorené za týmto účelom, ktoré za to získavajú obrovské provízie a dávajú si platy aj vyše 3000 Eur/mesačne. Resp. v rámci finančných machinácií si dávajú do nákladov nezmyselné položky a doklady, tým umelo navyšujú náklady.
Reálne skúsenosti (ak máte viac napíšte nám email: idemvolit@idemvolit.sk)

Jedného z týchto irackých utečencov si zobrala pod patronát konateľka istej s.r.o a chlapec teraz pracuje v automobilke pri Trnave. Implantovali ho do kolektívu, ktorý normálne fungoval a samozrejme vznikli prvé problémy v momente, keď sa začalo šepkať že nahradí niekoho z tých, ktorí tam pracoval. Dostali sme ho nasilu. Najskôr sme ho museli zaúčať, pretože mal iba nejaké zdravotnícke vzdelanie. Ale veď ako za komunistov aj zo sústružníka vyrobíme chirurga. Chlapec tam permanentne zavadzal a jediný argument na nespokojnosť bol, že majiteľka to tak chce a my sa môžeme aj postaviť na hlavu. Problém v mojom prípade nastal keď som už nedokázal akceptovať fakt, že pozitívna diskriminácia prekročila všetky hranice v momente, keď zásadným spôsobom porušil pracovné postupy a nikto to nemienil riešiť.
Fór je v tom, že aby sa problém ututlal tak som dostal z tímu padáka, ale samozrejme pod inou zámienkou. No a pred časom sa chlapci pochválili, že na rozdiel od nich ktorí sú nútení robiť na linke ako SZČO a de fakto ilegálnu prácu mesiace až roky, chalanisko utečenec je už na trvalom pracovnom pomere. Tomu sa hovorí raketový postup. Podľa chlapov je to čistý výsmech do ich tvárí. Čo by za to dali desiatky a tisíce slovenských občanov za takúto pomoc ?

http://medzicas.sk/situacia-v-gabcikove-smutny-den-ustavy/
https://mynitra.sme.sk/c/20609472/utecenec-z-iraku-si-v-obci-pri-nitre-otvoril-panske-holicstvo.html