Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Sulík mal podať trestné oznámenie na Fica už vo februári 2017, doteraz nič


Sloboda a Solidarita

0€

08/2017

Fico sa vyjadril, že problém celej SaS sú drogy. Konkretizoval aj Sulíka. Ten na oplátku povedal, že ak to Fico nestiahne podáva na neho trestné oznámenie a civilnú žalobu. To bolo vo februári 2017.

Fico svoje tvrdenie nestiahol, ale Sulík znova jeho sľub nesplnil a trestné oznámenie ani žalobu na Fica nepodal. Otázkou je prečo?
Sulík na tlačovej konferencií vystúpil s potvrdením o tom, že mu v moči nenašli drogy (spomína pervitín a kokaín). Sulíkovi by trebalo vysvetliť, že drogy v moči môžu vydržať len pár hodín, maximálne však týždeň. Takže, ak by si dal nejakú drogu v čase, kedy to spomínal Fico a potom po pár dňoch si urobí testy - tak negatívny test neznamená, že drogy neužíval.

Typov drog su tisícky a močové testy na drogy sa dajú robiť len na dopredu stanovené drogy. Ak nevieme o akú drogu ide a nerobí sa na ňu test...tak to nevylúčuje neužívanie drogy. Omnoho presnejší dôkaz o užívaní drogy sú vlasy. Lenže vlasy má Sulík krátke a skoro žiadné, takže tam cesta nevedie. Použiť v jeho prípade by bolo vhodnejšie nechty, kde sa dajú drogy dokázať po 3-6 mesiacoch.

Viacero ľudí si všimlo na Sulíkovi sklenené oči, podivné tyky, mykanie celým telom, grimasy. Môžu byť z hocičoho....1.8.2017