Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Danko a divadlo s koaličnou radou...


Smer , Slovenská Národná Strana , Most - Híd

0€

08/2017

Danková SNS sa stala obeťou hier ľudí v pozadí SMERu a Most-Híd. SMER si robí za štátne kampane po celom Slovensku. Tak mu voliči rapídne neubúdajú a drží sa nad 15%. Danková strana zaznamenala obrovský prepad od volieb a podľa interných straníckych prieskumov nemajú ani 5%. To samozrejme Danka a jeho sponzorov štve. Navyše potom ako v auguste 2017 prepad pokračuje po prevalení kauzy o eurofondoch na vedu. Tenzia v Dankovi graduje a už dogradovala.

Bugárová strana Most-Híd plní plán svojho pána - Villagího a juh Slovenska sa v tichosti mení na malé Maďarsko - pri pohľade na počet nových dvojjazyčných tabúľ človek pochybuje, kde v skutočnosti je.
Ale to bol dlhodobý plán, nakoľko Villági je zakladateľ aj SMK aj nepriamo Most-híd. A Villági je kôň Orbána - ten si robí pozitívnou masážou v Slovenských médiach dobrú reklamu, Slováci však jeho mocenské plány o ovladnutie juhu prehliadajú. Orban investuje na podporu maďarskej menšiny desaťtisíce EUR, ktoré navyše tečú aj zo Slovenského štátneho rozpočtu vďaka Bugárovi. Preto sa tesne pred župnými voľbami presúva výstavba ciest do južných obcí a miest s prevahou maďarskej menšiny....najlepšia reklama - tesne pred voľbami.

Orbán s Világym:Zo všetkého najhoršie vychádza Danko a oligarcha v jeho pozadí, ktorý mu urobil predpolitickú kampaň - Kmotrík. Mnohí isto spomínajú na časté učinkovanie Danka v Kmotríkovej TA3.

Avšak pekne poporiadku.
Október 2016: Prvý veľký úder na Danka priešiel od Erika Tomáša, ktorý vytiahol a posunul médiam informácie o kapitánskych výložkach. To viedlo k ich sporom a Danko chcel Tomáša vyhodiť:
https://domov.sme.sk/c/20354701/sef-sns-danko-ma-spor-s-erikom-tomasom-zo-smeru.html

5.júla 2017 Dankovi Fico zakázal vystupovať na Devíne počas štátneho sviatku Cyrila a Metoda. Za čo sa Danko s Ficom niekoľko dní nerozprával.