Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Prečo EÚ nevyšetruje podvody na eurofondoch?


Sloboda a Solidarita , Smer , Most - Híd , Obyčajní ľudia

0€

08/2017

Každý, kto sa pokúsil získať eurofondy vie ako na Slovensku fungujú. Nedáte úplatu, ktorá sa hýbe okolo 30% a viac - nebudú eurofondy. Hneď po vstupe do EÚ vedeli žiadať eurofondy len osoby prepojené na Brusel a vrcholnú politiku. V prvých rokoch sa rozkradlo z eurofondov najviac. V týchto rokoch to ide ťažšie, ale stále to ide. Mnohí hovoria, že eurofondy sú nástrojom nadnárodných korporácií, ktorými si kupujú lokálnych politikov a firmy ich oligarchov a príbuzných. Tým, že o nich vedia, komu koľko dali..ich držia v hrsti a musia plniť rozkazy.

O tom svedčí aj ďalší fakt, že EÚ nevyšetruje prerozdeľovanie eurofondov. Aj keď vie, že ide o oligarchov politických strán, že ide o predražené a obrovské zákazky..aj tak tie peniaze rozdáva tým istým podvodníkom.

Prípadov je viacero, jedna firma zarábajúca na enviromentálnych projektoch v Bratislave a okolí má státisice EUR ročne vďaka známym na vhodných ministerstvách. Na písanie projektov majú 10 zamestnacov, avšak tú prácu schválenú v projektoch vykonáva maximálne 5 ľudí - mnohokrát ide o bezdomovcov, dohodárov a iné... Vyrezávajú stromy, ktoré tam akože nemajú byť...chovajú dobytok, ktorý veľakrát nedopadne dobre nakoľko to robia ľudia nevyškolení v obore. Oni nakupujú pozemky, pôdu, obrábaciu techniku....

Ďalším prípadom je podpora akože vzdelávania. Urobíte projekt na 80 000 Eur. Prihlási sa tam 30 ľudí, idete ich vzdelávať v kultúrach a znášanlivosti. Dohodnete si hotel svojho kamaráta, ten vám da predraženú cenu. Z čoho si ulejete na dvoje, vybaví sa predražená cesta, strava...tých 30 ľudí si žije luxusne ten týždeň...avšak, niekto tých 80 000 Eur spláchnutých do WC musel vyprodukovať.

Čerpanie eurofondov bolo zrušené jedine Kotlebovi v Banskobystrickom kraji, ale nie na základe podvodov pri eurofondoch - kedže Kotleba nikdy žiadne nečerpal. Európsku úniu trápi zakrivenie uhoriek, farba banánov, výkon vysávačov, splachovanie vodou...ale netrápi ich rozkrádanie peňazí, predražené zákazky, netrápi ich brutálny výrub lesov, ktorý omnoho viac vplýva na sklenikový efekt ako všetky WC na svete a ako všetky vysávače na svete.

Otázka je, či v EÚ sú takí blbci...alebo tiež ide o poskokov otrokárov, ktorí sú v úzadí a riadia svojich panáčikov - vodcov EÚ. Veď o ich kompetentnosti možno pochybovať hneď po prečítaní pár riadkov z ich histórie: Juncker je alkoholik v minulosti stihaný za podvody v Luxembursku, Schultz je knihovník a nemá ani maturitu.

Otázka je prečo všetky politické strany tak milujúco podporujú tohto pochybného molocha s názvom EÚ, ide o strany SaS, OĽANO, SNS, MOST-HÍD, SMER, KDH, SIEŤ, SME Rodina.

Preto si kladiem otázky:
- prečo EÚ nevyšetruje prideľované eurofondy a na podvodníkov nevydáva medzinárodne zatykače?
- prečo si EÚ nekontroluje ceny tovarov, na ktoré idú eurofondy a ich predraženosť?
- prečo nie je EÚ čudné, že o tie milióny žiadajú často tie isté osoby, ich rodiny, rodiny politikov, oligarchia?


Platy v jednotlivých štátov EÚ nie sú rovnaké, je tam jasná diskriminácia. Poslednú dobu výrazne narastajú totalitné praktiky EÚ - stúpa diktát, potlačanie slobody slova, cenzúra internetu, názorov. EÚ sa začína podobať totalitným štátom. Mnohí EÚ prirovnávajú k Hitlerovmu Nemecku, oba bloky obsahovali približne rovnaké štáty. Hitler vytvoril tretiu ríšu násilne. EÚ vznikla podvodom a klamstvami, že ľuďom všetkých štátov poskytne rovnaké platy, podmienky a slobodu.

Mapa Hitlerovho Nemecka v roku 1942:9.8.2017