Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Nové letectvo aj pechota nám zabezpečí jadro v EÚ, vyhlásil Fico


Smer

1 200 000 000€

08/2017

Pri rozhodnutiach ohľadom nákupu novej vojenskej techniky, má Ministerstvo obrany hľadať európske riešenia. Vyzval na to premiér Robert Fico (Smer-SD)

Fico pripomenul, že EÚ spúšťa na jeseň špeciálny program, kde krajiny, ktoré budú mať záujem, budú môcť užšie spolupracovať v oblasti obrany. Slovensko by malo byť podľa Fica súčasťou týchto iniciatív. „Prvá oblasť, kde sa od nás bude očakávať európske správanie, je oblasť vojenských spôsobilostí,“ dodal premiér.

Rezort odhaduje náklady na projekt Bojové obrnené vozidlo 8x8 na približne 417 miliónov eur a na projekt Bojové obrnené vozidlo 4x4 a Viacúčelové taktické vozidlo 4x4 na približne 782,7 milióna eur. Celkovo by tak na tieto projekty malo ísť takmer 1,2 miliardy eur.

Jadro, jadro, jadro, cena vstupenky do jadra je privysoká, podpora západných korporácií nákupom predraženej vojenskej techniky, ústretovosť k prerozdeľovaniu imigrantov, na ktorých integráciu už išli milióny EUR z rôznych ministerstiev SR...

Fico už roky pripravuje odovzdať Slovenskú suverenitu na oltár Bruselu, 2013: „Ak ide o pozitívnu stratu suverenity, buďme ústretoví." FICO.
Čo čakať od človeka, ktorý bol proti vzniku samostatného Slovenska.
Čo čakať od "socialistu", ktorý bol ešte ako člen SDĽ zástancom sprivatizovania bytového fondu investičným spoločnostiam, ktoré by tieto byty predávali občanom, snáď nie to, že sa oligarchom, ktorí mu dláždili cestu do premiérskeho kresla otočí chrbtom...

Fico od doby čo sa dostal k moci, krok po kroku pracuje na likvidácii Slovenskej suverenity (ktorú ani nechcel), zavŕšením jeho práce má byť to pomyselné jadro EU.


http://www.topky.sk/cl/100535/1648675/
https://aktualne.atlas.sk/fico-je-pripraveny-polozit-slovensku-suverenitu-na-europsky-oltar-vymenou-za-integraciu/slovensko/politika/