Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Kandidátka na županku v Žilinskom Kraji - Juríniová má vyše 25 bilboardov len na jednej ceste medzi Žilinou a Ružomberkom


Sloboda a Solidarita , Obyčajní ľudia , Nova , Kresťanskodemokratické hnutie , OKS

0€

08/2017

Dnes som po dlhom čase šiel trasou do Ružomberka zo Žiliny. Príjemnú prírodu mi znepríjemnil pohľad na vyše 25 bilboardov Eriky Juríniovej. Mnohokrát aj 2-3 bilboardy tesne za sebou. Druhý počtom bilboardov na tejto trase bol Martvoň, avšak jemu som napočítal asi 8 bilboardov. Jurinová sa hrá na férovú a čestnú...zaujímalo by ma, ktorý oligarcha jej platí takúto finančne náročnú kampaň, kde takáto reklama vychádza na tisícky EUR.

Ale to už tak je, keď niekto nezaujme skutkami...tak musí mať obrovskú kampaň.

Je kandidátkou židovskej obce v spolupráci so stranou OKS. Strana OKS je pod vedením Ondreja Dostála, Petra Osuského, Ivana Kuhna. OKS je v politike takmer od vzniku SR, vždy sa dala na kandidátku nejakej strany, len aby bola v parlamente. Najnovšie je na kandidátke SaS. Peter Osuský je aj autorom zákona, ktorý stíha ľudí za vyjadrenie názoru ohľadom židovského holokaustu. Škoda, že na holokaust Slovanov títo antiSlováci nemysleli.

Ďalej je priamou kandidátkou superkoalície stran OĽANO+KDH+NOVA. Superkoalícia s úplne rozdielným programom a hodnotami - kde na jednej strane je podpora adopcie deti homosexuálmi, dekriminalizácia drog, podpora LGBTI(SaS, OĽANO). Na druhej strane podpora rodiny, zákaz adopcie deti homosexuálmi, vystupovanie proti LGBTI(KDH).
Spoločná pre všetky strany tejto superkoalície je podpora imigrácie a aj Erika bude bojovať nielen za židovské synagógy v Žilinskom kraji, ale aj za budovanie mešit a príchod imigrantov do Žilinského kraja.

Izrael podporuje nielen "národovec" Andrej Danko, ale aj Jurinová. Podporu Izraelu verejne vyjadrila spolu s Traubnerom, Samsonom (mimovládka IVO).

12.8.2017


http://www.delet.sk/spravy-a-politika/slovensko/slovensko-vyjadrilo-podporu-izraelu