Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Fico Slovensko zbavuje suverenity - chce byť v jadre - o imigrantoch bude rozhodovať EÚ, protesty budú rozháňať Európski policajti


Smer

0€

08/2017

Fico chce byť v jadre EÚ, v tichosti nás zapredal a zbavil suverenity. O imigračnej politike už nebudú rozhodovať občania SR, ale "jadro EÚ" - teda Nemecko a Francúzsko. Nemusíme snaď nikomu pripomínať aké bezpečené krajiny sú po príchode státisicov imigrantov práve tieto dve krajiny.

Nejde však len o imigračnú politiku, ale aj o spoločnú armádu. Ktorá bude mať poddivízie - určené na rozháňanie neposlušných protestujúcich občanov. Slováci budú chcieť zvrhnúť vládu, Fico sa ochránil jadrom. Už neprídu Slovákov rozháńať Slovenskí policajti, kde je riziko, že by sa pridali na stranu ľudí. Ale prídú nas rozháňať špeciálne jednotky "jadra" spoločnej armády, ktoré budú tvoriť africkí, moslimskí a iní protislovenskí naladení policajti.

Za tento vývoj môžme vďačiť Sorosovej bábke vo vláde - Lajčiakovi. O jeho nenávisti k Slovensku svedči aj vystupovanie jeho ženy vo farbách americkej vlajky počas zápasu SR-USA. Keď sa to prevalilo nahováral Slovákom, že na našej vlajke máme americké hviezdičky.
Zúčastnil som sa priebehu volieb ako člen volebnej komisie. A ľudia, čo v tej komisií boli pospomínali na minulosť a hovorili, že Fica volia hlavne starí ľudia, ktorí mnohokrát trpia demenciou. Nevedia riadne kde sú, nevedia sa riadne podpísať...ale vedia, že idú voliť Fica.