Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


SaS a opozícia ako bábky mimovládok už dlhodobo pracujú na zrušení SR a vytvorení ČSR


Smer , Sloboda a Solidarita

0€

08/2017

O protikorupčnom pochode vyšlo nakoniec na povrch, že bol organizovaný mimovládkami, kde pracoval v minulosti vo vedúcej pozícií aj Poliačik. Na filme Únos spolupracoval aj SMER a dotoval ho obrovskými peniazmi daňových poplatníkov. Film, ktorý bol namierený proti Ústave SR, proti samostatnosti SR. Samostatnosť a jej zrušenie chce dosiahnuť Fico vytvorením jadra.

Opozícia na čele s SaS sa chce zmocniť moci zosadením vlády cez ľudové protesty podporované a propagované zahraničnými médiami a mimovládkami. SR a jej história už dlhodobo leží v krku Sulíka, nie je to dávno, čo chcel Sulík odstrániť sochu Svätopluka a vadil mu aj dvojkríž.

Najnovšie celej SaS na čele so Sulíkom vadí Ústava SR a jej pripomínanie si dňa 1.septembra. Pôvodne zahral divadielko, že ten sviatok chce zrušiť, lebo je zbytočný a ľudia by mali radšej pracovať. Aby štát viac zarobil...a ušetril tak.
1.september - deň Ústavy SR chcel zrušiť aj minister za SMER (Peter Žiga - obchodník s výrubom slovenských stromov).
http://sulik.sk/zrusenie-statnych-sviatkov-alebo-ako-zvysit-zivotnu-uroven/

Neprešiel ani rok a zrazu chce Sulík sviatok navyše v kalendári, chce sláviť 28.októbra. Čo je výročie vzniku Československej republiky. SaS však navrhuje súčasne zrušenie aj 1.septembra - dňa Ústavy SR a ten chce zmeniť na pamätný deň. V prvej ČSR bol prezidentom Tomáš Masaryk, potomok Źidovskej rodiny, mal dobré vzťahy s osobami, ktoré neskôr založili štát Izrael a aj preto sa na vyzbrojovaní Izraela podieľali firmy prepojené na blízkych a známych Masaryka.
https://domov.sme.sk/c/20630228/liberali-chcu-zaradit-do-kalendara-novy-statny-sviatok.html?ref=njct


Tu vidieť podlé plány liberálov a ich snahu zrušiť Slovensko. Ideálne jeho pričlenenie k Česku, kde v Prahe majú svetové mimovládky svoju silnú logistickú centrálu a tým by ušetrili a lepšie koordinovali svoje aktivity na manipuláciu a rozkrádanie občanov jednotlivých štátov. Treba si uvedomiť, že superštáty ako EÚ hrajú v prospech zlodejov, diktátorov a kolonizátorov...naopak malé štáty, kde sa ľudia viac poznajú a dokážu beh štátu viac ovplyvńovať hrajú naopak v prospech občanov daného štátu.