Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Chystá sa najväčší lup v histórií SR, uvoľnenie dlhovej brzdy a rozkradnutie 18 miliárd EUR


Sme rodina , Smer , Slovenská Národná Strana , Most - Híd

18 000 000 000€

09/2017

Všetci oligarchovia každej strany sa tešia na septembrovú schôdzu NRSR. Združeniu zlodejov Slovenska už došli peniaze a v ďalšom kradnutí ich limituje dlhová brzda, tú majú v septembri schvaľovať a cieľ je ju zrušiť. Ak sa schváli jej uvoľnenie chystá sa najväčší lup za denného svetla. Rozkradnutie 18 miliárd EUR, ktoré poteču na predražené zákazky spriazneným firmám.

Slovensko sa zadĺži o 18 miliárd a dostane sa do stavu, že nebude schopné splácať dlhy. A keď Slovensko nebude schopné splácať dlhy, bude pokračovať privatizácia toho posledného čo tu máme. Chystá sa rozkradnutie a predaj našej vody a pôdy do zahraničia. Slovensko má najviac minerálnych prameňov, kúpeľov na svete a 2. na svete v zásobe pitnej vody.

Už to bude jednoduché...nedokážete splácať berieme vám vodu a pôdu...a čoskoro aj vás Slováci vyhodíme...lebo zem už patrí nám...ste zadĺžení...

Ide o lup väčší ako pripravil na Slovákov Mikloš v časoch privatizácií a Gorily. Toto položí Slovákov úplne na kolená. Zvyšné hlasy má SMER+SNS+MOST híd získať od SME Rodina, s ktorými už rokujú.

Pozorne to budeme sledovať a je nutné to zastaviť.http://www.jangaso.sk/wp-content/uploads/2014/07/vedelisteze3.jpg

Zlodeji, ktorí nás rozkrádajú už teraz majú prípravené miesta v zahraničí, kde utečú. Viď Počiatek.


https://www.aktuality.sk/clanok/203502/slovensko-je-druhou-krajinou-na-svete-s-najvacsou-zasobou-pitnej-vody/