Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Sulík hlasoval za LGBTI, sexuálnu výchovu detí a podporú mimovládok hlasovaním za Istanbulský dohovor


Sloboda a Solidarita , Smer

0€

09/2017

Sulík znova raz podviedol svojich voličov a Slovákov. Všetci, ktorí ho sledujú vedia, že je to podporca LGBTI, podporca straty suverenity SR v prospech EÚ, spolupracuje s mimovládkami. Pri protestoch na ochranu rodiny ho nájdete v opačnom tábore, tábor homosexuálov a lezieb.Sulík hlasovaním za Istanbulský dohovor podporil nútené dotácie od štátu pre mimovládky. Pre mimovládky, ktoré sú zodpovedné za nelegálny dovoz imigrantov na územie EÚ. Na Slovensku Suliková strana dlhodobo spolupracuje s najväčšou mimovládkou financovanou a založenou Sorosom. Túto mimovládku vedie Ján Orlovský, ktorý má celú svoju rodinu už odsťahovanú v USA a pravidelne sa stretáva s členmi SaS.Ešte pred pol rokom sme uverejnili video ukazujúce klamára Sulíka, ktorý sa začal hrať na národovca, pritom učinkovanie a kroky jeho strany vedú k deštrukcií SR a totalite EÚ nad Slovákmi. Navyše sa tvári, že je proti imigrácií, ale teraz podporil nariadenie štátov financovať mimovládky, ktoré imigrantov do Európy nelegálne dovážajú. Keby žil v Izraeli, tak už dávno sedi vo väzení za vlastizradu.

Istanbulský dohovor nariaďuje štátom spolupracovať s mimovládkami a nechať sa v týchto oblastiach nimi riadiť. Nariaďuje im vyčleňovať z rozpočtu vyšší počeť peňazí (už teraz majú vedúce osobnosti mimovládok platy vyše 4000 Eur mesačne a vidieť, že im je málo). Taktiež vyžaduje od mimovládok, aby zohrávali kľúčovú úlohu v kontrole nad aplikáciou danej konvencie do praxe.

Instanbulský dohovor peknými rečami o boji proti násiliu v tichosti zavádza štátom nutnosť učiť deti od prvého ročníka ZŠ výučbu LGBTI agendy, rodovú rovnosť - a to bez súhlasu rodičov, ktorí sú zodpovední za výchovu svojich deti. Druhým oporným bodom Istanbulského dohovoru je ochrana LGBTI, takže je možné, že v blízkej dobe keď poviete, že nechcete, aby boli homosexuáli zvýhodňovaní pred heterosexuálmi vás uväznia.

Za podporu mimovládok, LGBTI, LGBTI výchovu detí pomocou tohto manipulatívneho dohovoru hlasovali títo poslanci (Zelená - podporili):
poslanci SMK, SMER-SD, SaSVďaka tomuto dohovoru môžme očakávať blokovanie stránok, ktoré negatívne hovoria o LGBTI agende a mimovládkach.


http://www.coe.int/en/web/istanbul-convention/the-convention-in-brief
http://www.votewatch.eu/en/term8-eu-accession-to-the-council-of-europe-convention-on-preventing-and-combating-violence-against-women-.html