Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Lunter osobne podporil protikorupčný pochod, nie však proti Kiskovi, jeho podvody mu nevadia


Smer , Obyčajní ľudia

0€

09/2017

Prezident Slovenskej republiky spáchal podvod krátenie dane, keď si zaúčtoval náklady na prezidentskú kampaň do účtovnictva firmy písanej na brata. Taktiež sa podľa uniknutých dokumentov pokúsil o podvod s daňovou návratkou /tým by financovali Kiskovu kampaň pracujúci občania SR/. Jeho výhovorky sú primitívne a môžu ovplyvniť jedine jeho fanatickú základňu, alebo ľudí s nižším IQ. Ja mám osobné skúsenosti s daňovým úradom, daň som zaplatil včas akurát oznámenie som poslal o týždeň neskôr. Pokuta mi prišla 30 EUR. Odporúčam všetkým zlodejom, keď niečo ukradnete vrátiť to a odvoláť sa na pána prezidenta Kisku a oľutovať to.

Je to unikát, ktorý sa nestal nikdy v demokratickej krajine. Aby prezident bol nielen úžernikom, ale aj podvodníko. Aj Mugabe v Zimbabwe by odstúpil skôr ako osoba s menom Kiska. Ten, ktorý sa hrá na dobrého anjela, demokrata a bojovníka. Na školenia však chodí ku rovnakému podvodníkovi a zločincovi Sorosovi.

Kiska je aj dobrým priateľom Luntera a pomohol vytiahnuť Lunterovú firmu Alfa bio z problému, ktorým bolo vážne poškodenie zdravia konzumenta produktu Lunterovej firmy. Nebyť Kisku a ľudí za Kiskom, Lunterová firma nedopadne dobre.Lunter sa zúčastnil protikorupčného pochodu, ktorý organizujú mimovládky prepojené na Sorosa. S týmito mimovládkami spolupracuje aj Lunterov syn - Ondrej. Účasť Luntera na tomto protikorupčnom pochode je smiešná. Sám je kamarát a vďaka známostiam s Kiskom vytiahol svoju firmu z problémov. Taktiež dostal vyše 1,5 milióna EUR počas vlády SMERU, v posledné dni Jahnátka v úrade. A taktiež za vlády SMERu sa vo veľkom rozbehol predaj jeho produktov vo väzniciach. To sa dobré podniká, keď si podchytite aj väznice...a ešte máte aj dotácie. A keď príde problém podvodník Kiska vás z neho dostane. Takým sa ľahko protestuje proti korupcií, podvodom....Čistý biznis zabezpečený predajom produktov do väzníc v SR:
http://www.crz.gov.sk/index.php?ID=2171273&order=10&art_zs2=alfa+bio&art_predmet=&art_ico=&art_suma_zmluva_od=&art_suma_zmluva_do=&art_datum_zverejnene_od=&art_datum_zverejnene_do=&art_rezort=0&art_zs1=&nazov=&art_ico1=