Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Maltézsky rád a vyznamenanie pre Mečiara


Smer , Kresťanskodemokratické hnutie

0€

9/2017

Maltézsky rad je vojenská organizácia katolickej cirkvi. V minulosti viedla vojny za účelom šírenia kresťanstva, jej členovia sú zodpovední za vyvražďovanie prevažne Slovanov na ich územiach. Ich vedenie a organizácia funguje na kastovom systéme a nik obyčajný, bez vopred určenej pokrvnej línie sa do vedenia nedostane. Táto organizácia má deklarovanú nezávislosť a ide o útvar podobný virtuálnemu štátu. S týmto radom boli prepojení mnohí nacisti.

Paradoxne tento rad udelil najvyššie vyznamenanie poprednému človekovi Hitlera - Reinhard Gehlen, ktorý je zodpovedný za vraždy Slovanov, aj detí a žien. Vyznamenania sa udeľujú len osobám, ktoré svojou aktivitou výrazne prispeli tomuto spolku aristokracie a "samovyvolených zemepánov".

Na Slovensku za kaplánov Zvrchovaného rádu maltézskych rytierov boli vymenovaní Mário Giordana:Stanislav Zvolenský (ten sa rád mieša do politiky, resp. v tichosti sa podieľa na jej ovplyvňovaní, stretával sa bežne s Dzurindom, Dankom, Ficom a inými protislovenskými živlami):Jediným nositeľom tohto titulu doteraz bol Ján Sokol, ten sa narodil kúsok od rodiska Róberta Fica. Ten spolupracoval s ŠTB a spoluprácu prehĺbil po smrti kuchárky z jeho fary. Stači si pospájať, že kuchárky bývajú často milenkami a sexuálnymi objektami kňazov. Mali dôvod na vydieranie?

Zvláštne sú aj židovské jarmulky na ich hlavičkách:Do radu bol prijatý aj dlhoročný vodca KDH a osoba zopdovedná za stav v akom sa SR nachádza - Pavol Hrušovský. Ten sa narodil kúsok od rodiska Pavla Demeša. Hrušovský má len 9 prstov, tvrdí že o prst prišiel v rámci pracovného úrazu. Pritom Hrušovského skoro nik nevidel manuálne pracovať a hovorí sa, že to bol trest...

Maltézskym rytierom chcel byť aj podnikateľ zo Zemplína - Mikulaš Vareha. Členstvo si chcel aj kúpiť. Nepodarilo sa...nemá také styky a zásluhy ako Vladimír Mečiar.
Paradoxne väčšinu oznakov a vyložiek, ktoré mal Anders Breivik - masový vrah na tričku bolo práve maltézskych. Čím ho táto organizácia zaujala, keď sa stala jeho vzorom?

Vyznamenanie tohto radu dostal aj Vladimír Mečiar, ktorý bol členom väčšiny vlád v SR a jeho vláda spustila aj privatizácie v SR. Začinal v politike so stranou VPN, ktorú financovala USA a rôzne pofiderné organizácie a spolky. Spolupracoval s Ficom, Miklošom a podľa Čarnogursekého chcel vytvoriť aj vládu s Dzurindom. Kto je tento Trojský koň, ktorý dostal vyznamenanie vojenského radu, ktorý sa v minulosti podieľal na vraždách Slovanov, ktorý mnohí spájajú s NWO, slobodomurárstvom...https://www.bibliotecapleyades.net/sociopolitica/esp_sociopol_malta01.htm
https://www.aktuality.sk/clanok/266152/rovnake-vyznamenanie-pre-sokola-giordana-a-zvolenskeho/
https://www.cas.sk/clanok/203274/sialenec-breivik-co-prezdradzaju-symboly-na-jeho-uniforme/
http://www.nasipolitici.cz/cs/politik/2595-vladimir-meciar/vyznamenani-a-oceneni