Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Mimovládky spolu so sobotistami a Lunterovými ľuďmi organizujú protest proti Kotlebovi


Sloboda a Solidarita , Smer , Obyčajní ľudia

10/2017

V sobotu 7.októbra sa koná protifašistický pochod v Banskej Bystrici, ten organizujú ľudia z prostredia mimovládok. Podobný protifašistický pochod bol v Bratislave, tiež ho organizovali mimovládky zakladané alebo prepojené na Pavla Demeša. Ten sa zúčastnil aj protestu. Samozrejme sa verejne nepriznáva, ale v Európe je známy ako organizátor protestov, revolúcií a za organizátora protestov ho označil aj Fico. Tento dátum a informovanie o proteste v médiach dnes 3.októbra 2017 nie sú náhodné. Je to deň, kedy sa Martin Klus (SaS) spojil s kandidátom SMERu a OĽANO - Jánom Lunterom.

Ak si pospomínate na protifašistickom pochode boli bilboardy zosmiešňujúce a útočiace na národovcov a národovectvo, vlastne to nebol protest proti fašizmu, ale proti ľuďom, ktorí sú Slováci a chcú byť Slovákmi a tým sú národovcami. Boli to protestujúci bojujúci proti samostatnosti SR a za koloniálnu mocnosť EÚ. Keby to bol protest proti nacizmu a nacistom konal by sa pred firmami, ktoré spolupracovali s nacistami ako Volkswagen, BMW, IG Farben (dnes Bayer, BASF..)


Najväčší odpor voči EÚ je viditeľne v Banskej Bystrici a nie náhodou tu pokračuje tento protinárodný protest. Organizuje ho nejaká Martina Strmeňová. Tá je vo vedení mimovládky-platformy NIE V NAŠOM MESTE, ktorá sa stavia na podporu imigrácie, rómov, islámu, LGBTI. Martinka Strmeňová sa zúčastnila akcie blogérov denníka SME v pivárničke spolu s Edkom Chmelárom, kto by to čakal?:)Nie náhodou Martina Strmeňová bola aj organizátorkou stretnutia v Záhrade, kde sa stretli všetci 4 súperi voči Kotlebovi ako kandidáti za župana v BBSK. Stretnutia týchto 4 kandidátov v bábkovom divadle sa zúčastnil aj Kaliňák (asi prišiel zhodnotiť dár od Jahnátka pre Luntera v podobe sumy vyše 1,5 milióna EUR) a taktiež prišiel aj frankestein v červených botaskách, pardón Frešo.

4.10.2017 upravené na základe predžalobnej výzvy od pána: Matej Brašeň.


https://jozefjavurek.blog.sme.sk/c/35331/The-First-Slovak-blog-session.html
https://www.aktuality.sk/clanok/526296/v-banskej-bystrici-budu-pochodovat-proti-fasizmu/
http://www.teraz.sk/volby-do-vuc-2017/v-diskusii-sa-stretnu-najsilnejsi-kandid/279939-clanok.html
https://mybystrica.sme.sk/c/20533756/klus-lunter-a-micev-slubili-memorandum-o-porozumeni.html
https://dennikn.sk/827449/kotlebu-maju-plne-zuby-mobilizuju-ludi-v-kraji-aby-ho-uz-nevolili/