Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Milovník islámu, imigrácie a LGBTI zaplnil Bratislavu Bilboardmi, má Droba najdrahšiu kampaň za mesiac október?


Sloboda a Solidarita , Obyčajní ľudia , OKS , Strana Maďarskej Koalície , Nova

0€

10/2017

Bratislava je infiltrovaná bilboardami. Najdlhšie má kampaň Rudolf Kusý (syn agenta ŠTB). Mesiac pred župnými voľbami bilboardy na najdrahších miestách, najmä v hlavných diaľničných ťahoch obsadil Droba. Droba je kandidátom strán podporujúcich imigráciu, islamizáciu Európy, LGBTI agendu. Preslávil sa vetou, že s islámskym terorizmom sa musíme naučiť žiť. Je pravidelným návštevníkom LGBTI pochodov. Taktiež ho podporuje strana maďarskej koalície a strana OKS, presadzujúca záujmy židovskej obce.


Juraj Droba nemá transparentný účet a taktiež nikde neuvádza, koľko stála je kampaň. Viacerí odhadujú sumu nad 200 000 EUR. Je to suma, ktorú Droba ako župan nezarobí a je samozrejme, že to robí pre to, aby plnil niekoho plány. Vzhľadom na jeho túžbu mať na Slovensku viac imigrantov, islámu a väčšiu podporu homosexuálov a LGBTI je možné, že Bratislavský kraj bude prvým krajom pod vedením Drobu s najväčšou imigrácou v SR.

Juraj Droba je jedným z najväčších "slniečkárov na Slovensku". Paradoxne sa s tým na svojich bilboardoch, ani v kampani nechváli...lebo vie, že by stratil podporu ľudí.
Paradoxne v tejto kampani ho výrazne podporuje Sulík, ktorý hovorí, že má úplne opačné postoje ako Droba, pravda to však nie je. Aj keď Sulík hovorí, že je proti imigrácií..je to len divadlo, aby získal voličov.


http://www.idemvolit.sk/560-kauza/droba-s-islamskym-terorizmom-sa-budeme-musiet-naucit-zit/
http://www.hlavnespravy.sk/juraj-droba-naucme-sa-zit-s-islamskym-terorizmom-a-nehadzme-vsetkych-moslimov-do-jedneho-vreca/808720