Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Prebiehajú snahy o obnovenie Československa, resp. o ovládnutie Slovenska Českom


Sloboda a Solidarita , Nova , Obyčajní ľudia , OKS , Sme rodina

0€

10/2017

V propagandistických médiach, ktoré sú vo väčšine vlastnené zahraničím pribúda článkov ospevujúcich Československo. Hovoria nám, akí priateľskí sú Česi k Slovákom. Aké dobré vzťahy sme mali počas Československa. Všetko je to objednávka s cieľom zničiť nás ako národ. Slovensku bolo dobre, len keď bolo samostatné. Aj keď sme boli súčasťou ČSSR, boli sme len sluhom Česka a Česko ťažilo z nás v prospech seba. Neboli sme rovnocennými ako to chcel Štefánik a vytvorenie ČSSR s centrom v Prahe bolo zradou Slovákov od Beneša a Masaryka.

Vidia, že Slovensko patrí medzí najhorlivejšie národy sveta a opakovane vstáva z poroby a utrpenia. Vidia, že nám je ťažko vymývať mozog médiami, vždy si urobíme podľa seba. Keby sme boli súčasťou Československa, ako sme už boli... Stratili by sme právomoci a boli by sme podriadení Česku.

Naši skutoční historici hovoria, že čechizácia a nerovnoprávne postavenie Slovákov v Československu bolo horšie ako obdobie maďarizácie. Paradoxom však ostáva, že na čele oboch procesov nadvlády nad Slovákmi boli osoby židovského pôvodu. Aj o Masarykovi sa hovorí, že jeho skutočným otcom bol bohatý židovský obchodník Redlich, u ktorého pracovala Masaryková matka. Reddlich mu pomáhal nielen finančne celý život a mnohí hovoria aj o jeho veľkej podobnosti. Reddlich sa hlásil k Nemcom, podobne aj Masaryková matka. Aj keď Masarykov otec na papieri je Slovák, Masaryk neznášal Slovákov a Slovenčinu a mnoho slovenských národovcov sa dostalo do väzenia za ich pronárodný postoj - viď. Vajanský.

Masaryková žena - Garrigue bola jednou z prvých feministiek.
Pre židovský pôvod rodiny Masarykovcov svedčí aj účasť jeho syna Jána na mnohých sionistických akciách, ktoré mali za cieľ vytvorenie Izraela. Nie náhodou to bola práve ČSSR, ktorá vyzbrojovala teroristické skupiny vytvárajúce Izrael na cudzom územií. (viac v knihe: The emergence of American zionism). Masaryka ako prezidenta uprednostňovali všetký svetové židovské organizácie. Taktiež po zvolení jeho pravej ruky - Beneša, bola táto udalosť vysoko pozitívne opisovaná v židovských novinách.

Počas vládnutia Masaryka sa v Česku - v Prahe a Karlových Varoch konali 3 stretnutia najväčšej židovskej organizácie - Svetovej sionistickej organizácie. Masaryk od úvodu bol horlivý podporca sionizmu. V roku 1927 ako prvý z panovnikov alebo vodcov štátu navštívil prvé židovské osídlenie Palestíny (Izrael vznikol z tohto osídlenia v 1946). Aj preto na počesť Masaryka je pomenovaných viacero významných miest v Izraeli.

Izraelu sa tisné do zadku nielen Česko (Zeman, aj Havel, Sobotka), ale taktiež Orbán, Fico.

Fico nás tlačí do jadra, celá opozícia na čele s SaS a OĽANO, SME rodina nás ženie do spolku s Českom. Títo politici si nevážia Ústavu SR, štátne sviatky symbolizujúce našu samostatnosť a opakovane hlasujú za ich zrušenie a zavedenie sviatkov pripomínajúcich Československo.

Pribúda pochválnych vyjadrení o spoločnom Československu v médiach, medzi politikmi...nedajme sa zmiasť a znova oklamať. O krvavej revolúcií a obnoveni Československa hovorí aj Rudolf Vasský, poskok Borisa Kollára. Taktiež pseudoumelci ako Kalmus a Lorenz chcú obnoviť Československo.


http://www.rozhlas.cz/planetarium/historie/_zprava/masarykovi-rodice-myty-o-puvodu-prezidenta-osvoboditele--1631208
https://www.jta.org/1935/12/19/archive/election-of-dr-benes-hailed-by-czech-jews
http://www.jpost.com/Magazine/Opinion/Roots-of-the-Israeli-Czech-friendship-331771