Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Facebook prekročil svoje kompentencie a zasahuje do politického diania štátov


Smer

0€

11/2017

Blokovanie FB našej stránky, tesne pred voľbami nie je náhoda. /1.11.2017/

Od vzniku projektu idemvolit.sk sa dostávame do konfliktu s propagandou a cenzúrou. Projekt má za cieľ analyzovať a spájať výroky politikov s ich reálnymi činmi. Pátrame po veciach, ktoré média vlastnené zahraničnými firmami po dohode s politikmi cielene nezverejňujú. Viacerí politici sa nám vyhrážali trestnými oznámeniami, aj napriek tomu, že boli všetky údaje pravdivé... Dôvod však bol jasný, neradi vyťahujú staré veci.

S médiami majú dohodu, že určite kauzy sa raz vytiahnú, povrchne a prestane sa o nich písať. My tieto citlivé kauzy poznáme a opakovane sme ich zverejňovali na facebooku. To média cielene nerobia. Ono plati, že každý politik urobi pár zlodejstiev za svoj život a potom ich ututláva. Dávno pred voľbami sme poukazovali, že neexistuje ľavica ani pravica a všetko sú to figúrky tých istých oligarchov. Tento rok v župných voľbách sa to naplno ukázalo. Spojil sa SMER-SD s OĽANO a SaS, naoko nespojiteľné strany. /ak však viete, že Počiatek aj Mikloš mali poradcu Sulíka a že Matoičovi robil program Penťák Špirko - pochyby sa vytratia/.

Na našej stránke je možné uverejňovať príspevky anonymne, tým je zebezpečená sloboda slova. Dostávali sme a dostávame mnoho upozornení na nekalé praktiky, ktoré zverejňujeme a chránime odosielateľov.

Na Facebooku sme mali takmer 5000 likov, príspevky mali čitateľnosť v priemere 50 - 100 000. Boli príspevky, ktoré videlo 300 000 ľudí. Naše videa mali sledovanosť nad 100 000 videní. Dokopy naše videa videlo vyše 1 000 000 ľudí. Stali sme sa významným médiom na Slovensku. Sme a boli sme tŕňom v oku úplatným novinárom, politikom a oligarchom. Facebook viackrat bezdôvodne zmazal naše videa, príspevky, bez upozornenia a udania príčiny.Takto sa facebook mieša do politického diania vo svete, manipuluje verejnou mienkou a deli svojvoľne informácie na chcené a nechcené. Tým je ostro porušená legislatíva štátov, medzinárodné právo a práva občanov na slobodný prístup k informáciam. Obmedzovanie práva na slobodný prístup k informáciam a cenzúra je protiústavna v SR. Aj z tohto dôvodu zvažujeme súdnu medzinárodnú žalobu na Facebook, aj zodpovednosť za vzniklé škody.

Od dnes je náš účet na FB pozastavený, dôvod je neznámy.Za manipuláciu a potlačanie názorov občanov ďakujeme politickým prostitútkam, ktoré pôsobia a škodia na Slovensku od jeho vzniku. Mnohí z ních sú komunisti a sú im tieto praktiky blízke, namiesto toho, aby boli stíhaní...znova škodia občanom. Za to, že nie sú schopní zabezpečiť slobodu slova občanov nemajú právo byť v politike.
http://www.upjs.sk/public/media/4496/4-mpar.pdf