Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Zapojili sa do manipulácie prieskumov aj stávkové kancelárie? Obmedzili počet tiketov a maximálne stávky, boja sa?


Smer , Sloboda a Solidarita , Obyčajní ľudia

0€

11/2017

25 októbra hlavnespravy.sk priniesli informácie o možnostiach stávkovania vo voľbách do VÚC. Na Kotlebu, že vyhrá župné voľby bol kurz 2,5, na Luntera 1,37. Po článku na hlavnespravy.sk máme informácie, že výrazne stúpol počet stávkujúcich na víťazstvo Kotlebu. V panike stavkové kancelárie znížili jeho kurz na 1,75, rovnaký kurz dali aj na výhru Luntera.

Znova vyšiel článok na hlavnespravy.sk s poukázaním na to, že kurzy v stavkových kanceláriach vôbec nekorelujú s prieskumami. Posledný prieskum hovorí o víťazstve Luntera a dáva mu vyše 50%, zatiaľčo Kotlebovi len 20%. Tu máme pomer 1:2,5, číže ak ma Lunter kurz aktuálne 1,45 na víťazstvo na Kotlebu by mal byť aspoň 3,6. Pritom reálne je len 2,2.Máme informácie, že stávkové boli nútené upraviť kurzy tak, aby prieskumy mali dôveryhodnosť a ľudia sa aspoň sčasti nechali prieskumami zmiasť. Avšak stávkové zo strachu o straty obmedzili počet stávok na jeden tiket a maximálnu sumu. Vo Fortune si môžte dať na Kotlebu, že vyhrá len jeden tiket v hodnote max 100 Eur. V prípade Niké to je jeden tiket v hodnote max. 200 Eur. Minulé voľby takéto obmedzenia neboli a nebolo problém si vsadiť napr. na doxxbet.sk aj tisíce EUR.

Otázka ostáva, čoho sa boja stávkové kancelárie?


Edit: Aj samotné stavkové priznali, že na Kotlebu a Uhríka a ich výhru podávalo veľa ľudí stávky a boli nútené znížiť kurzy.http://www.hlavnespravy.sk/stavkova-kancelaria-nike-zverejnila-kurzy-na-jednotlivych-kandidatov-na-post-predsedov-vuc/1183920
https://domov.sme.sk/c/20677470/lunter-by-v-banskobystrickej-zupe-ziskal-vyse-patdesiat-percent.html
https://www.aktuality.sk/clanok/534834/stavkove-kancelarie-to-vidia-inak-ako-prieskumy-veria-uhrikovi-aj-kotlebovi/