Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Matovič stál za protikorupčným pochodom, bola to príprava porážky SMERu a jeho výhra v župných voľbách


Obyčajní ľudia , Nova

0€

11/2017

Matovičová strana - Obyčajní ľudia v týchto župných voľbách ovládla 2 kraje (Trnavský - Matovičov bratranec Viskupič) a Žilinský Matovičová zamestnankyňa Jurinová, v ostatných 5 krajoch má spriaznených županov. Župné voľby v SR vyhral Matovič, poskok Penty, ktorej majiteľ Špirko mu robil program strany.

Matovič má priezvisko židovského pôvodu - Matovich. Začinal v strane SaS, neskôr sa oddelil. Svoju politiku založil na útokoch na Fica. Jeho taktika je 3 roky byť v ústraní a keď je necelý rok pred voľbami začne útočiť na Fica a vyťahovať kauzy. Tento rok sa poctivo a rafinovane v spolupráci s mimovládkami pripravoval na porážku Fica v župných voľbách. Útok začal pred Bonaparte spolu so SaSkarmi. To však nezabralo, vytiahol mladých ľudí z debatnej asociácie a spoluorganizoval z pozadia protikorupčný pochod.

Dokazuje to uniknutá fotka z predvolebnej kampane Matoviča, kde je jeden z dvoch organizátorov protikorupčných pochodov - Michal Karbulík(úplne naľavo).Tým ľudi dostatočne zmiatol a postavil voči SMERu. Zmätení ľudia volili jeho poskokov a teda aj poskokov Penty a mimovládok. Ľudia už zabudli, že Matovičovci sú obhájcovia imigrácie, islamu, čechoslovakisti a taktiež chcú hlbšiu integráciu v EÚ - nenazývajú to však jadro ako Fico.

Matovič sa môže popýšiť aj článkom o sebe v New York times, nie náhodou si ho USA vybrali...


http://tribunaludu.blog.pravda.sk/2017/04/12/kto-naozaj-stoji-za-studentskym-protestom-proti-korupcii/
https://www.nytimes.com/2017/04/30/world/europe/slovakia-teenagers-corruption-david-straka-karolina-farska.html