Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Ľudia z SDA (slov. debatná asociácia) organizovali protikorupčný pochod, paradoxne SDA vedie aj Lunterov syn - Ondrej


Smer , Sloboda a Solidarita , Obyčajní ľudia , Most - Híd , Slovenská Národná Strana

0€

11/2017

Slovenská debatná asociácia stála za organizáciou protikorupčného protestu. Tento protest začal byť organizovaný práve v čase, keď sa hľadala náhrada v BB kraji za Kotlebu. Našiel sa Lunter a vedeli, že Slovákov trebalo riadne nahnevať a prinútiť ísť k voľbám. Lunter bol vhodným výberom, k Slovensku ho nič neviaže, nakoľko má nemeckých predkov a židovský pôvod.

Najprv začali v tichosti bonaparte na čele s Matovičom, Sulíkom a Lipšicom. Bonaparte organizovali tiež ľudia z prostredia mimovládok, Matovič a ostatní šašovia boli len na čele divadelného predstavenia. Zúčastnil sa aj deviant Kalmus, ktorého židovská obec považuje za umelca.Potom prispel Maďarič (slniečkarská vetva SMER-SD, podporca LGBTI - sám s otáznou sexuálnou orientáciou) na film Únos, kde zo zločinca Kováča ml. urobili obeť (Kováč je doteraz financovaný z daní občanov SR, napriek tomu, že na Taiwane páchal trestnú činnosť v hodnote niekoľko miliónov EUR).

Následne začalo každé médium v SR rozprávať niekoľkokrát za den o protikorupčnom proteste, o potrebe rušenia amenstií. Média sú samozrejme protislovenské, vlastnené zahraničnými osobami. A tak všetci na Slovensku vo večerných správach neboli nahnevaní len negatívnymi informáciami zo sveta, ale aj zo slovenskej politiky. Tým sa paradoxne nabudili aj odporcovia aj podporcovia SMERu-SD a išli voliť. Za všetkým stála debatná asociácia financovaná z peňazi finančného podvodníka židovského pôvodu, z maďarskými koreňmi - Sorosa. Paradoxne v najvyššich štruktúrach tejto asociácie je syn Luntera - Ondrej, ktorý viedol otcovu kampaň, písal v jeho mene na jeho FB - Lunter pre dobrý kraj. A taktiež svojho otca ťaha za nitky a aj preto chce byť vicežupanom. Tým sa skutočným županom stane niekto iný, ako si zvolili ľudia a znova došlo k ďalšiemu klamstvu... V strategickej rade je spolu s Martin Dubeci, ktorý zakladal Progresívne Slovensko.