Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Pripravuje Orbán krajinu pre Židov z Izraela a bohatých moslimov? Všetko pre to svedčí...


Most - Híd , Smer , Slovenská Národná Strana

0€

1/2017

Orbán zakladal stranu Fidesz ako liberálnu. Keď strana vo voľbách získala málo hlasov zmenili program aj orientáciu strany na národnú a konzervatívnu. Národ a konzervativizmus je v úplnom protiklade s liberalizmom. Liberalizmus je nástrojom najčastejšie sionistov na deštrukciu národov, tradičných rodín a šírenie drog, dekadencie.

Zmena orientácie strany, aj bohatí oligarchovia v pozadí Orbánovho Fideszu mu zabezpečili víťazstvo vo voľbách 1998. Rok po voľbách Orbán zabezpečil vstup do NATO.

História Orbána začína rokom 1989. Finančný podvodník židovského pôvodu George Soros financoval revolúcie a vytváral politické strany v postkomunistických krajinách s cieľom šíriť v nich liberalizmus a protinárodné hodnoty. V Maďarsku si vybral Orbána. Soros financoval štúdia Orbána vo Veľkej Británií. V roku 2010 Soros znova prispel Orbánovi milión dolárov.

Orbán má však dohody s predstaviteľmi Izraela a Maďarsko je pripravované ako prípadná exilová krajina pre najbohatších Židov v prípade konfliktov v Izraeli. Podľa viacerých médií aj sám Orbán priznal svoj židovský pôvod, o čom by mohlo svedčiť aj viacero jeho fotiek.Tu je viacero odkazov o Židovskom pôvode Orbána:
https://www.lesechos.fr/18/01/2012/LesEchos/21104-036-ECH_viktor-orban--l-infrequentable.htm

Orbán s Izraelským premiérom Netanyahu mu sľubuje, že bude hájiť a chrániť všetkých Židov v Maďarsku.


https://www.theguardian.com/world/2017/jul/18/orban-promises-netanyahu-he-will-protect-hungarys-jews

Orbán v Maďarsku bojuje proti antisemitizmu a hovorí o nulovej tolerancií. Po prejave Orbána izraelský premier Netanyahu povedal o Maďarsku ako o štát moderného sionizmu. Bolo to práve Maďarsko, kde sa narodil zakladateľ Židovského štátu - Izraela - Theodor Herzl. Ten vznikol tesne po 2.sv. vojne vyhostením Palestíncov. Maďarsko je preto posvätná zem pre Židov, lebo je rodiskom Herzla, ktorého Židia nazývajú novodobý Mojžiš. Maďarsko bolo aj rodiskom Georga Sorosa.


Orbán družne so Sorosom.

Orbán si nezobral obyčajnú ženu, ale dcéru agenta komunistickej tajnej služby - István Lévai. Orbánová žena sa volá Aniko Lévai a pomohla Orbánovi rásť na známostiach jej rodiny.
https://kuruc.info/r/2/139965/

Maďarsko pod vedením Orbána výrazne rozšírilo spoluprácu s Izraelom.
https://www.timesofisrael.com/in-meeting-with-netanyahu-hungarys-pm-cites-sin-of-wwll/

V Maďarsku Orbán umožni vybudovanie najväčšieho bitunku pod kontrolou Židovského rabína, kde denne dokážu poraziť 2500 zvierat. Mäso bude použité ako Kosher, ale taktiež bude vhodné aj pre moslimov ako Halal. Mnohé štáty EÚ zabíjanie zvierat na štýl Kosher zakazujú, kedže Židia nechávajú zvierata zaživa vykrvácať. Pôjde o jeden z najväčšich bitunkov na svete. To vítajú všetci Židia Európy a preto o Orbánovi nehovoria ako o extrémistovi.
https://www.timesofisrael.com/hungarian-pm-vows-to-protect-jewish-rituals/

Orbán podobne ako mnoho Židov v politike využíva klamstvo a manipuláciu na oblbnutie ľudí. Darí sa mu oblbovať aj mnohých Slovákov. Lenže Orbán má prepojenie na najväčších zločincov v SR, ktorí aj mnohí boli spomínaní v Gorile.


Tu na fotke môžte vidieť Orbána s Villagim (Slovnaft, aktér Gorily s Bugárom spoluzakladali viaceré promaďarské strany na Slovensku a Kmotríkom (financmajster strany SNS)

Aj jeho slová proti imigrantom sú len divadlo. Víta v krajine len bohatých moslimov.
Orbanove slova 2.10.2016:
Pre nás ľudia prichádzajúci zo sveta Islámu neznamenajú hrozbu, ale vítame ich ako zástupcov jednej vysokej civilizacie.
Okrem iného nabáda zástupcov islamských obchodníkov skupovať nehnuteľnosti v Maďarsku, lebo dnes sú nízke ceny, ktoré časom radikálne stúpia. Tiež sa pýši tým, že väčšinu luxusných hotelov v Budapešti vlastnia Arabi...
http://www.infovojna.sk/article/video-orban-o-islame-ak-toto-video-nezmeni-vas-nazor-na-islam-urcite-zmeni-vas-nazor-na-orbana

Moslimom a Židom Orbán zabezpečil aj občianstvo, keď im dal možnosť si ho kúpiť.
https://ekonomika.sme.sk/c/6590571/chcete-trvaly-pobyt-v-madarsku-ho-orban-nuka-za-stvrt-miliona.html

Maďarsko za čias Štúrovcov podľa ich slov bolo plné politikov Židovského pôvodu, ktorí viedli násilnú maďarizáciu Slovákov. Taktiež Židia v Bratislave stáli za petíciou, ktorá mala zabezpečiť pripojenie Bratislavy k Maďarsku. Maďarsko pomohlo aj Turkom vstúpiť do Európy a napáchať tu škody.

Maďarský žid (americký občan) Friedman napísal, že treba vytvoriť Trojmorie a tam presídliť židov - chazarov, hlavne do Poľska, ČR a Maďarska. Preto Soros a Orbán robia komédiu, že finančník chce dostať migrantov do Maďarska a premiér nie, iba aby to vyzeralo že sa hádajú. Chazarské elity nechcú pustiť imigrantov do Maďarska, lebo oni tam chcú ísť.

Aktualizácia 22.7.2018
Orbán na návšteve Izraela pri múre nárekov.
https://www.hlavnespravy.sk/orban-ukoncil-navstevu-izraela-pri-jeruzalemskom-mure-narekov/1470470

https://www.theguardian.com/world/2017/jun/22/hungary-viktor-orban-george-soros