Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Keď píšete negatívne o Orbánovi Facebook vás cenzuruje


Smer , Most - Híd , Slovenská Národná Strana

0€

02/2018

Sme tŕňom v oku nielen politikov, ale aj médií propagandy. Najnovšie facebook blokuje účty viacerých našich priespievateľov a žiadá autorizáciu nielen pomocou mobilného čísla, ale aj fotografie.
Blokáciu našich účtov robí na 30 dní, počas ktorých nemôžme reagovať na komentáre, správy, písať články na našu fb stránku idemvolit.sk. Cenzúra sa zintenzívnila potom ako sme začali písať o Viktorovi Orbánovi, ktorý má záujem o pričlenenie južnej časti Slovenska k Maďarsku a zrušeniu Trianonskej zmluvy. Taktiež sme poukazali na jeho židovský pôvod a skupovanie pozemkov a nehnuteľnosti bohatými Židmi v Maďarsku. Sám Orbán má židovský pôvod.

Všetky snahy vedú k zrušeniu našej FB stránky, kde nás navštevovali a čítali naše články státisice ľudí. Takéto veci sa nikdy nestanú propagande, len nepohodlným informátorom... Za toleranciu cenzúry ďakujeme vláde SNS, SMER-SD, Most-Híd, i keď každému chápavemu je jasné, že ide len o bábky ľudí v ich pozadí. Týchto zapredaných politikov si kupujú drogami, ženami a inými, ktorými si riešia svoju frustráciu a deviácie...
4.2.2018