Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Ako si Matovič do huby...


Obyčajní ľudia , Most - Híd

02/2018

Matovič: „bolo by od nás (OĽaNO) ako protikorupčného hnutia, ktoré všetkými silami bojuje za očistenie Slovenska, úplným bláznovstvom, aby sme za nášho spoločného kandidáta s KDH vybrali človeka, ktorý hlasoval proti odvolaniu ministra vnútra Roberta Kaliňáka za jeho nemorálne kšefty a podvody s daňovým podvodníkom Ladislavom Bašternákom...“
Ak by si Janckulík (SIEŤ teraz Most-Hid) vstúpil do svedomia, ospravedlnil sa za zradu voličov Siete a kolaboráciu so zlom, ktorému už rok oddane drží chrbát, možno by jeho hnutie ho zobralo na milosť.

Janckulík svoju kandidatúru stiahol, málokto očakával, že sa objaví na Žilinskej župe , obzvlášť po boku Jurinovej (OĽaNO)

Janckulík je stále vládny poslanec (Most-Hid), splnomocnenec vlády pre rýchlostné cesty, po novom vicežupan Žilinského kraja. Do funkcie ho navrhla spoluzakladateľka OĽaNO Erika Jurinová. Janckulík bol zvolený hlasmi štandardných poslancov kraja za OĽaNO, ale aj ďalších štandardných strán.

Nieje nad priateľské vzťahy. 3.4.2017 Janckulík (Most-Hid) k odvolávaniu Matoviča pre nerozlučiteľnosť funkcií: Nebudem hlasovať v parlamente za zbavenie poslaneckého mandátu predsedu OĽaNO Igora Matoviča. Ako povedal Janckulík v pondelok pre agentúru SITA, určite bude proti tomu, aby Matovič prišiel o mandát.

A divadielko pokračuje ďalej, hlavne, že sa obecenstvo zabáva.


http://www.topky.sk/cl/1001009/1615379/Janckulik-zvazuje-post-zilinskeho-zupana--Matovic-je-proti--Bolo-by-to-sialenstvo
https://myorava.sme.sk/c/20637875/igor-janckulik-nebude-kandidovat-na-post-zilinskeho-zupana.html
https://www.webnoviny.sk/poslanec-mosta-hid-janckulik-nebude-hlasovat-za-zbavenie-mandatu-matovica/
https://www.slovenskydennik.sk/nahlad/politikom-nikdy-neverte-jurinova-postupala-matovicovi-po-jazyku