Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Vražda novinára - vina padá na oligarchiu v pozadí Smeru - ďalší pokus o majdan?


Smer , Obyčajní ľudia , Sloboda a Solidarita , Most - Híd , Slovenská Národná Strana

02/2018

Polícia v nedeľu krátko pred polnocou našla v rodinnom dome vo Veľkej Mači v okrese Galanta mŕtve telá 27-ročného novinára Jána Kuciaka a jeho družky Martiny Kušnírovej. Obaja podľahli strelným zraneniam. Páchateľ je na úteku.

Kuciak zverejnil svoj posledný text 9. februára, keď napísal o ďalších podozrivých prevodoch v komplexe Five Star Residence. Bytovka, ktorú začala preverovať polícia aj médiá po kauze Bašternák, mohla byť centrom viacerých daňových podvodov.

Posledný dokončený text mal Kuciak o Mariánovi Kočnerovi. Dlhodobo sa venoval hlavne podozreniam z daňových podvodov ľudí, ktorí sú blízko Smeru. Paradoxne s Končnerom sa stretával aj Sulík z SaS, kauza známa ako SASANKA.

V podozrení je aj talianska eurofondová mafia pôsobiaca na Slovensku o ktorej a jej prepojení na Smer zavraždený Kuciak pripravoval reportáž a ktorú mal údajne pred dokončením. Išlo o podozrenie, že kradnú eurofondy a posielajú ich naspäť do Talianska.

Kuciaka zavraždili výstrelom do hrude, Kušnírovú ranou do hlavy. Policajný prezident Tibor Gašpar povedal, že najpravdepodobnejší motív vraždy je novinárova práca.

Mainstreamové média pretláčajú do spoločnosti názor, že za vraždou novinára stojí oligarchia v pozadí SMERu. Fico je síce, ako sám povedal "majster v populizme", za jeho vlády ideme od dvadsiatich k piatim, dovŕšiť to chce pričlenením Slovenska do jadra - USE, ale je natoľko inteligentný aby sa takýmto praktikám vyhol.
Fico pri pochode za zrušenie Mečiarových amnestii zobral vietor z plachiet organizátorom protestu (mimovládkam) tým, že súhlasil so zrušením amnestii. Tak ako tam, aj tu zaujal postoj stratéga, vyhlásil, že odmenu jeden milión EUR dá vláda za informácie vedúce k chyteniu páchateľa.

Mimovládny sektor už začal konať, organizujú pochod, nechceme späť 90-te, jedna z ikon pochodu paradoxne tá istá, ako pri pochodoch za zrušenie Mečiarových amnestii a protikorupčnom pochode Dávid Straka, ten Straka, ktorý ani nevedel novinárom vysvetliť o čom vlastne ti kauzy GORILA a BAŠTENÁK sú.

Nezaostáva ani štandardná opozícia, konkrétne MatovičOznámenie verejného zhromaždenia podľa zákona je päť dní vopred, vedel Matovič viac? Alebo za pomoci vedenia mesta obišiel zákon? INFORMÁCIE A VRAŽDE NOVINÁRA BOLI ZVEREJNENÉ 26.2.2018, POCHOD ORGANIZOVANÝ MATOVIČOM 28.2.2018
Pondelok 26.2.2018 Čižnár bráni slobodu slova
„Ak sa potvrdí, že novinár Kuciak a jeho družka boli zavraždení v súvislosti s prácou nebohého novinára, rozpútam na Slovensku peklo,“ povedal Čižnár. Sľúbil to na mimoriadnom brífingu s tým, že nie je možné, aby sme si hovorili, že sme právny a demokratický štát, keď tu umierajú novinári.

Sloboda slova podľa Čižnára a podľa štandardných politikov.
V pondelok 26.2.2018 prebiehal proces s Mazurekom za údajne hanobenie rasy a národa, to za výrok „asociáli, ktorí si ako spôsob obživy zvolili parazitovanie na sociálnom systéme“...
V pondelok 26.2.2018 6:25 ráno vpadla NAKA vyzbrojená samopalmi akoby šli zatýkať medzinárodného vraha do domu vydavateľa časopisu Zem a vek Tibora Eliota Rostasa a aj za prítomnosti manželky a detí vykonala domovú prehliadku, na základe udania šéfa na Sorosa napojenej nadácie Zastavme korupciu Pavla Sibylu, za uverejnenie článku s názvom: Klin židov medzi Slovákmi, ktorý obsahoval citácie slovenských intelektuálov a osobností, ktorí v minulosti kritizovali židovské etnikum a ich deštrukční vplyv na slovenské obyvateľstvo.
Ak sa kriticky vyjadrujete na adresu židov, hoc len citáciami starými sto rokov očakávajte kukláčov a jednanie ako so zločincom, na druhú stranu ak nazvete slovenských dejateľov ako Štúr, Hurban, Vajanský... „antisemiti“ či „zaprdení hlupáci“ dostanete pochvalu a priestor v RTVS... Toť sloboda slova podľa štandardu

Na záver
Protikorupčný pochod, rušenie Mečiarových amnestii - „samovražda“ Gauliedera proti - Mečiarovského kritika, Gauledierovi pri pitve našli v tele omamné látky, pred smrťou sa mu niekto vyhrážal likvidáciou, komu prospela jeho smrť? Na koho padla zodpovednosť za jeho smrť? I keď bol Fico proti zrušeniu Mečiarových amnestii, nakoniec súhlasil a odzbrojil tak organizátorov (na Sorosa prepojené mimovládky) pochodu, v podstate tretí sektor dosiahol časť s toho čo dosiahnúť chcel, ako bonus navýšenie dotácii pre mimovládky 30 000 0000 ročne.

Vražda novinára Kuciaka a jeho priateľky sa podľa Čižnára stala už vo štvrtok 22.2.2018 a vyšetrovanie je preto v „závese. Zavraždených našla polícia po oznámení až v nedeľu, to nikomu takto známy novinár nechýbal?
Dňa 22.2.2018 Fico oznámil, že nedá súhlas na ratifikáciu Istanbulského dohovoru (Fico je stratég, manipulátor a je v tom fakt dobrý, dobre vie, že ak by dal súhlas na prijatie Instanbulského dohovoru, prišiel by o veľkú časť voličov)
Dohovor podpísala Slovenská republika medzi prvými krajinami v roku 2011 za vlády Ivety Radičovej, ktorej súčasťou bol aj Most-Hid, SaS - Matovič ešte ako člen SaSky či KDH.
O čom ten dohovor je? Mainstreamové média horlivo prezentujú tento dohovor ako účinnú zbraň na ochranu žien, ale vždy zabúdajú spomenúť že tento dohovor nesie v sebe prvky z ktorých by profitovali organizácie, ktoré presadzujú tzv. práva LGBT skupín, právo na potrat či rodovú ideológiu.
Zo slovenských europoslancov hlasovali za Istanbulský dohovor Monika Flašíková Beňová (SMER-SD), Vladimír Maňka (SMER-SD), Monika Smolková (SMER-SD), Boris Zala (SMER-SD) a Richard Sulík (SaS), Eduard Kukan, József Nagy (SMK)

Uvidíme čo bude končeným cieľom na Sorosa, USA ambasádu... napojených mimovládok.


https://dennikn.sk/1040750/investigativneho-reportera-aktualit-jana-kuciaka-a-jeho-partnerku-zavrazdili/
https://www.hlavnespravy.sk/u-vydavatela-casopisu-zem-vek-vykonava-naka-domovu-prehliadku/1325528
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/460083-prokurator-zaluje-poslanca-milana-mazureka-za-hanobenie-rasy/
https://www.cas.sk/clanok/560177/nove-fakty-v-pripade-smrti-gauliedera-66-takto-kracal-na-popravu/
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/386415-co-bola-kauza-sasanka/