Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Prepojené na organizovaný zločin zodpovedné za biedu Slovákov


Smer

0€

3/2018

V 2007 bola Trošková finalistka Miss Universe. Pochádza z Púchova, za čo sa hanbí.
V rokoch 2008-2009 pózovala nahá pre Brejk, v tom čase si dala zväčšiť svoje malé prsia. A ako sama tvrdí, výrazne jej to pomohlo k sebavedomiu.Začiatkom roku 2011 pracovala pre hlavného aktéra kauzy Gorila a osobu zodpovednú za privatizácie - Pavla Ruska.

V roku 2011-2012 za vlády opozície (SaS, KDH, SDKÚ-DS) Mária Trošková bola spoluzakladateľkou a spoločníčkou vo firme Gia management práve s človekom, ktorý bol vtedy v Taliansku podľa slovenských médií vyšetrovaný pre spoluprácu s mafiou - Antonín Vadala. Vadala je podozrivý z podvodov s eurofondami, je otázne koľko mu ich odklepla práve vláda opozície a prečo ho nevyšetrovali a nevideli, že je v Taliansku spájaný s mafiou. Vadala sa neskôr dostal aj k bytom v Bratislave.

Trošková a Vadala:V roku 2014 na odporúčanie Vadalu/podľa slov. médií/ si Troškovu najal do služieb poslanec strany SMER-SD - Wiliam Jasaň. Starší pánko, ktorý vyzerá že obľubuje mladé dievčatka ako Trošková. Jasaň nebol len priateľ, ale aj obchodný partner Vadalu.
Od 2015 je Ficovou asistentkou. Hovorí sa o nich, že boli minimálne milencami.

Trošková sa spája aj s kauzou podvodného maséra Kostku, ktorý zarobil na masážach milióny od poisťovni na úkor potrebnej zdravotnej starostlivosti občanov SR.Podobnú ženu na Slovensku už máme. Jedná z hlavných aktérok kauzy Gorila, ktorá bola vo vedení Fondu národného majetku za stranu SDKÚ-DS. Organizácia, ktorá zodpovedala za správu majetku SR, ktorý bol zločincami privatizovaný.
Bubeníková, ktorá bola zodpovedná za mnohé podvody spomínané v Gorile doteraz behá po slobode a navyše od roku 2012 radila Grékom ako privatizovať. Podobne aj Mária Trošková behá po slobode.
https://www.expres.cz/jan-kuciak-vrazda-novinare-maria-troskova-robert-fico-ndrangheta-phb-/zpravy.aspx?c=A180228_153538_dx-zpravy_neos
https://plus7dni.pluska.sk/Ludia/Rusko-o-Ficovej-asistentke-Troskovej-Rychlo-pochopila-ako-v-zivote-postupovat
https://dennikn.sk/360928/meno-ficovej-asistentky-dokumente-masera-kostku-ma-tri-vysvetlenia/
http://www.pluska.sk/brejk/clanky/cover-girl/odlozim-si-troska.html