Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


2017: Majdán po vražde novinára organizuje nielen opozícia, ale aj mimovládky a organizácie pod záštitou prezidenta Kisku


Sloboda a Solidarita , Obyčajní ľudia , Nova , Sme rodina

0€

03/2018

Organizátori demonštrácie Peter Nagy, Katarína Nagy Pázmány, Karolína Farská a Juraj Šeliga. Karolínu Farskú poznáme, ide o členku mimovládky SDA financovanej Sorosovou otvorenou spoločnosťou, písali sme tu:
http://www.idemvolit.sk/933-kauza/protikorupcny-pochod-organizuje-clenka-mimovladnej-organizacie-sda-ktorej-riaditelom-bol-poliacik-sas-/

Katarína Nagy PázmányJe lektorkou v Komenského inštitúte.
http://www.komenskehoinstitut.sk/ludia/katarina-pazmany/


Komenského inštitút je zhodou náhod priamo pod záštitou prezidenta Kisku a nechýba ani nadácia ESET - ktorá stala pri zrode Denníka N, ktorý burcuje Slovensko k protestom.Komenského inštitút je zaujímavý zložením lektorov, ktorí sú popredné osoby mimovládneho sektora na Slovensku.

Dušan Ondrušek, riaditeľ mimovládky PDCS. Bývaly člen správnej rady mimovládky Ekopolis. Ekopolis patrí medzi prvé a najväčšie mimovládky na Slovensku. V úvode ich financovali miliónmi fondy Sorosa a Rockefellerovcov.


Dušan Odndrušek patrí medzi veľkých organizátorov podujatí, kde bojujú proti extrémizmu a podporujú islamizáciu Európy. Taktiež školí ľudí, študentov o mierumilovnosti Islámu.

Organizátorka protestu po vražde novinára je dlhodobou stážistkou v Ondruškovej mimovládke PDCS. A perlička na záver. Nikoho neprekvapí, že v Komenského inštitúte je aj poradca prezidenta Kisku, učiteľ a zahraničný agent Juraj Smatana. Ten bol nielen Kiskovym poradcom, ale jeho mimovládka je priamo financovaná americkým kongresom.Smatana je člen komisie, cenzór stránky konspiratori.sk, ktorá je aktuálne médiom propagandy a slúži na mazanie a cenzúru nepohodlných komentárov.Aktuálne prebieha v Ćesku pobúrenie verejnosti, kedže veľké mail servery ako Centrum filtrujú e-mailové správy s odkazom na stránky uvedené v zozname konspiratori.sk. Tým vám bez vášho vedomia mažú a cenzúrujú e-maili.

Ešte nechápete o čo tu ide? Dostávame sa do väčšej totality, cenzúry a väzneniu ľudí za nepohodlné názory. Ľudia, ktorí túto cenzúru zavádzajú sa tvária ako bojovníci demokracie. Pričom základom demokracie je sloboda slova.

Smrť novinára na Slovensku využíva hlavne prezident SR a ľudia v jeho pozadí, ktorý chcú čimskôr zaviesť úradnícku vládu a zvýšiť právomoci prezidenta a tým podporovať imigráciu a islamizáciu Slovenska a dopredaj všetkého cenného - vody. Kisku v tom podporujú strany jemu naklonené: SaS, OĽANO-NOVA, Sme rodina, KDH, Most-híd.


6.3.2018


https://www.hlavnespravy.sk/americky-kongres-financuje-projekt-ktoreho-je-zapojeny-juraj-smatana/1014522