Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Pochod za slušné Slovensko organizuje oligarchia a mimovládky spolupracujúce s Pavlom Demešom


Nova , Obyčajní ľudia , Sloboda a Solidarita

0€

03/2018

https://www.facebook.com/zaslusneslovensko/

Pochod za slušné Slovensko, ktoré na FB lajkuje vyše 20 000 ľudí organizujú: Ján Papač, Sandra Karabelli, Stanislava Fabsikova.Ján Papač - je organizátor podujatií, zabezpečuje marketing. Je otázne, či to robí z presvedčenia. Alebo ho za organizovanie pochodov platia. Na jeho facebooku ospevoval výhru Luntera a porážku Kotlebu v BB kraji. Tu mu pravdepodobne nevadila korupcia u Luntera, ani miliónové dotácie od SMERu pre Luntera.Papač pracuje pre Triad advertising, tá robila veľkú kampaň novinám SME.

Zaujímavejšie sú však ďalši organizátorky:
Sandra Karabelli - je dcéra bývalého marketingového riaditeľa v HBreavis(do roku 2013). Vedie aj neziskovku Nexteria, ktorá spolupracuje s organizáciou LEAF, ktorá je podporovaná a financovaná Sorosovou OSF.

Nexteria tento rok 12.marca hostila organizátora pochodov, majdanov, zakladateľa mimovládok na Slovensku - Pavla Demeša.Z organizácie LEAF vzišla aj Zuzana Hlávková, ktorá organizovala v prospech opozičných strán - SME rodina, OĽAN-NOVA, SaS - Veľký protikorupčný pochod.


https://www.facebook.com/sandra.karabelli
https://style.hnonline.sk/vikend/591331-sledoval-som-dceru-krok-za-krokom-z-lietadla
http://oral.sk/nebezpecny-odpad-mega-developeri-a-miliardari-z-hb-reavis-a-jt-mlcia/
https://www.aktuality.sk/clanok/571098/studenti-ekonomickej-univerzity-odsudzuju-vrazdu-novinara-aj-politicke-konspiracie/
http://osf.sk/kategoria/granty-a-stipendia/stipendia/