Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Pellegriniho špáratko alebo skladačka kokainu?


Smer , Most - Híd

04/2018

Protesty po smrti Kuciaka organizovali ľudia z prostredia prezidenta Kisku. Cieľom bolo dosadiť do Ficovej vlády ľudí naklonených LGBTI a myšlienkám Sorosovej otvorenej spoločnosti.

Pellegrini vzhľadom na jeho homosexuálnu orientáciu spľňa vízie Sorosovej otvorenej spoločnosti, s Kiskom ich spája aj Pellegriniho sused - syn župana Jána Luntera.

Aktuálne médiami otriasa kauza Pellegriniho "špáratka", ktoré mu nechcene vypadlo z vrecka pri vyťahovaní mobilu. Narkomani a ľudia z drogového prostredia hovoria, že ide o skládačku kokoainu (wrap of cocaine).Keby to bolo špáratko, nezamrzne úsmev Bugárovi, nezamrzne úsmev ani Pellegrinimu...a namiesto toho, aby ho hneď skryl ho verejne rozbalí a tým vyvráti pochybnosti.

Do manipulácie, že išlo o špáratko sa zapojili aj úplatní novinári, tí namiesto zverejnenia 4k záberov z kamier prišli s fotkami, resp. fotomontážami". Zábery z tlačovky, ktoré kolujú internetom majú rozlišenie a kvalitu ako zábery z kamier z roku 1980. Zo vzdialenosti akej bolo video natáčane by bola viditeľná aj značka špáratka, lenže pravda bude asi niekde inde.

Ako je vo väzniciach vyše polovica ľudí, ktorí majú problém s drogami. Tak je to aj medzi politikmi. Človek si položi otázku prečo stále kradnú, veď musia mať dosť. Nemajú, lebo človek ktorý užíva pravidelne kokain potrebuj len na túto závislosť minimálne 3000 Eur mesačne. Preto sú poslancom malé platy.

Ak chce Pellegrini vyvrátiť podozrenia, nech si dá urobiť drogové testy z VLASOV vo viacerých laboratóriach na Slovensku. Nie ako Sulík z moča, kde droga vydrží maximálne pár dni.Na Gay pride v roku 2018 vyzývali účastnici predsedu vlády za stranu SMER-SD na účasť na LGBTI pochode. Pellegrini o svojej orientácií mlčí, aj keď celé Slovensko vie, že má rad mužov.