Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Katarína Cséfalvayová, treťosektorová skautka pre všetko


Most - Híd , Sieť

04/2018

Skautka globalizmu

Poslankyňa Národnej rady SR Katarína Cséfalvayová (32) už ako šestnásťročná absolvovala Olomouckú letnú školu – Olomouc Summer Young Leaders Institute. Zúčastnila sa jej počas gymnaziálneho štúdia ako jedna z dvoch slovenských štipendistov Sorosovej Nadácie otvorenej spoločnosti.

Projekt Olomouckej letnej školy sa začal v roku 1994, od roku 1998 sa toto školenie pre mladých skautov globalizmu uskutočňuje s medzinárodnou účasťou pod dohľadom Open Society Institute.

Škola sa podobá projektu debatnej asociácie, za ktorej medzinárodnou i slovenskou vetvou stojí opäť Sorosova Open Society Institute. Semináre otvorene pracujú na vytváraní mladých lídrov – “young leaders”.

„Mladá líderka“ už ako 25-ročná bola na Fakulte medzinárodných vzťahov Univerzity Komenského spoluriešiteľkou projektu „Postavenie imigrantov v SR“ (č. 2319211, MVP projekty). Bolo to v čase, keď o migračnej kríze na Slovensku a v Európe ešte nik nechyroval (iba ak tí, čo ju naplánovali).
Mladí angažovaní lídri obsadzujú kľúčové pozície na ovplyvňovanie verejnej mienky v spoločnosti – okrem médií i na akademickej pôde. Odtiaľ môžu najintenzívnejšie vplývať na študentov a postoje mladej generácie, ktorá má globálne zmeny uskutočniť.


V roku 2014 si treťosektorovú skautku Cséfalvayovú všimol Rado Procházka a zapojil ju do politického projektu s názvom Sieť, kde sa zakrátko stala podpredsedníčkou strany.

Paradoxne, Sieť sa pred parlamentnými voľbami tvárila ako proti SMERácka strana, ako to už u štandardných stranách býva, „nemožné“ sa stalo skutočnosťou a SIEŤ sa so SMERom spojila.


Po “roztrhaní siete“ prešla ako novozvolená poslankyňa parlamentu do Most-Híd, čo jej bolo veľmi blízke, nakoľko má maďarskú národnosť. Po odchode z parlamentu Františka Šebeja - milovníka všetkého USAckého zároveň nenávidiaceho všetko Slovanské ho Cséfalvayová nahradila vo funkcii predsedníčky zahraničného výboru NR SR. Tam presadzuje tradične euroatlantické, protiruské, protislovanské postoje v línii Sorosovej geopolitickej vízie zmien režimov a vlád. (V akej politickej strane zakotví Cséfalvayová po voľbách 2020?)


Cséfalvayová vyzývala na vypovedanie ruských diplomatov zo Slovenska ako reakciu na prípad Skripaľovcov. Dokonca kvôli tomu zvolala zasadnutie parlamentného výboru – to v čase, keď vysvitlo, že „smrteľne“ otrávení“ Skripaľovci sa zázračne uzdravujú a Británia začala kauzu z dôvodu totálnej amnézie dôkazov zametať pod koberec. Je známe, že antiruské, antislovanské postoje vedia pohladiť srdce 88-ročnému „filantropovi“ Sorosovi, ktorého nadácia bola pri štarte budúcej liberalistickej bojovníčky na politickom poli.

Cséfalvayová je len jednou z mnohých tretím sektorom vyškolených protislovenských, protislovanských skautiek, presadzujúcich vízie globalistov...
https://www.napalete.sk/katarina-csefalvayova-sorosovo-dievca-pre-vsetko/
https://glob.zoznam.sk/foto-americky-sen-v-bratislave-nezavislost-oslavili-aj-tito-slovenski-politici/