Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


SMER-SD, SNS, MOST-HÍD vysielajú na provokáciu Ruska ďalších slovenských vojakov, budú v prvej línií


Smer , Most - Híd , Slovenská Národná Strana

0€

04/2018

Protislovenská vláda zložená zo SMERu-SD, SNS a Most-hídu zabezpečila, že na hranici Ruska je približne 140 slovenských vojakov nastálo, ďalšich približne 140 vojakov sa tam obmieňa.
Vláda chce bojovať proti Rusku, v tomto postupe sa paradoxne zhodla aj s prezidentom Kiskom, ktorý bol iniciátorom prehĺbovania nepriateľstva s Ruskom. SNS, ktorá je najväčšou hanbou Slovenského národa, nakoľko má v názve slovenská národna strana zabezpečila, že v prípade konfliktu budú slovenskí vojaci v prvej línií a tým budeme provokujúcim štátom a následne aj prvým štátom, ktorý Rusko zrovná so zemou.

Slovenskí vojaci budú v prvej línií, zomierať ako prví za záujmy NATO-pod vedením USA. Čo hľadá NATO-USA na hranici Ruska? Ako by reagovala USA, keby ruská armáda bola na hranici USA (napr. v Mexiku, Kanade)? Chcú z nás títo vojnoví štváči na čele s maďarským chazarom Dankom urobiť provokačný štát v prípade 3. svetovej vojny?

PS: pod článkom na tvnoviny.sk (markíza) boli komentáre zamerané proti agesií NATO, opakovane boli postupne vymazané. Toľko k slobode slova. Ak nechválite NATO, tak nemáte právo na názor.
http://www.tvnoviny.sk/domace/1916786_slovensko-vysle-vojakov-k-hraniciam-s-ruskom-v-pripade-konfliktu-budu-v-prvej-linii