Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Ako chce Matovič so Sulíkom zostaviť vládu a ako na to využili detičky zo Sorosových organizácií, prepojenia aj na Pentu


Sloboda a Solidarita , Obyčajní ľudia , Smer

0€

05/2018

Matovič začínal v Sulíkovej strane SaS a počas Radičovej vlády bol aj v parlamente. Pohádal sa so Sulíkom a tí ho vyhodili, pre hlasovanie v prospech SMERu. Matovič založil so svojim bratrancom Viskupičom a sesternicou Jurínovou politickú stranu OĽANO, neskôr sa spojili so stranou Krajniaka a Lipšica - Nova.Pri vzniku strany pomáhal s programom Matovičovi aj majiteľ Penty Špirko, spolu s Martinom Mojžišom (Mojžiš je redaktor proamerického .týždňa. Mojžiš bol aj členom Matovičovej OĽANO, v pričlenenej OKS. Martin Mojžiš na uniknutom videu koordinoval aktivity organizátorov pochodov: Farskej a Straku.


Prvým protestom, na ktorom sa podieľal Matovič boli Gorilla protesty. Pravidelne tam chodieval s Hlinom a analyzovali situáciu, ako manipulovať Slovákov. Vedeli, že na Slovensku len tak z ničoho sa ľudia nepozbierajú a musí sa stať niečo veľké. Bonaparte, ktoré organizoval pred domom Fica s Lipšicom a Sulíkom boli predprípravou. Prvý veľký pokus bol protikorupčný pochod, tu sa spojili opozičné strany aj s najväčšími mimovládkami na Slovensku a odborníkom na prevraty - Pavlom Demešom. (ten sa svojich protestov zúčastnil v dave a analyzoval).Na natáčanie filmu Únos, ktorý bol namierený proti Mečiarovi a jeho cieľom bolo oslabiť Ficovú vládu počas protikorupčných pochodov paradoxne prispel aj jeden z hlavných osôb a zakladateľov SMERu - Maďarič. Písali sme o tom tu: http://www.idemvolit.sk/1035-kauza/film-unos-divadlo-standardnych-politikov-za-peniaze-danovych-poplatnikov?/

Cieľom protestov bolo oslabiť SMER-SD a hlavne zmobilizovať nevoličov. Po skončení sa robili prieskumy a výsledok nebol požadovaný. Preto v roku 2018 prichádza vražda Kuciaka, ktorému poskytne materiály o korupcií SMERu agent tajnej služby zo zahraničia - Tom Nicholson. Krátko pred vraždou Kuciaka v médiach vyhlási, že definitívne odchádza. Kampane krátko po vražde sa chytá Matovič, podarilo sa zmobilizovať vyše 100 000 ľudí. Medzi účinkujúcim je mnoho ľudi z mimovládok a potomkov komunistov (Peter Zajac). Až tieto pochody výrazne oslabili stranu SMER-SD na nejakých 20%, zvyšné hlasy sa priliali Kotlebovcom avšak podarilo sa zmobilizovať veľké množstvo nerozhodnutých voličov, ktorí nemajú koho voliť. Kotlebu nechcú a nechcú ani iné súčasné strany. A toto Matovič aj organizátori pochodov vedeli. Cieľom všetkých pochodov bolo vytvoriť silnú stranu, ktorá by sa spojila v prípade potreby s OĽANO, SaS. Progresívnemu Slovensku sa to nepodarilo a ani nepodarí.

A zhodou náhod rganizátori pochodov prepojení na Sorosové mimovládky avizujú vstup do politiky.Založia stranu, budú propagovaní médiami. Ľudia budú vidieť bojovníkov proti korupcií, za vyšetrenia vraždy...a budú mať koho voliť. Samozrejme, že nevidia, kto je v ich pozadí. Možno sa k ním pridá aj Kiska, ktorého aktivity koordinujú tí istí ľudia ako aj organizátorov. To je však málo pravdepodobne, kedže veľa hlasov by im ubral.Vznikne strana, ktorá ma veľkú šancu mať nad 10% vo voľbách 2020.

4.5.2018