Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Vypočúvala polícia Sorosovú novinárku, ktorá je tajnou agentkou prepojenou na Nicholsona?


Sloboda a Solidarita , Obyčajní ľudia

0€

05/2018

Na proamerickom médiu SME vyšiel článok pohoršujúci sa nad vypočúvaním českej investigatívnej novinárky Pavly Holcovej, ktorá vedie mnohé mimovládky v ČR. Aj jednu z najväčších a najviac dotovaných - Človek v tiesni. SME píše o dlhom vypočúvaní až 8h. Spomína, že Holcová poskytla zavraždenému Kuciakovi materiály prepojenia SMERu na Talianov.
Nikde však ani zmienka o spolupráci údajneho agenta tajných služieb Toma Nicholsona s Holcovou a Tódovou.Organizácia: Človek v tísni je od úvodu výrazne podporovaný americkými programami a mimovládkami, ktoré aj na Slovensku zabezpečovali podporu privatizácie štátneho majetku. Taktiež je podporovaný Sorosovými mimovládkami. Holcová dala Kuciakovi aj citlivé informácie z kauzy Panama papers, pomocou ktorej vydierali politikov k plneniu záujmov EÚ, USA.

Človek v tísni sa teší aj dotáciami od IOM - medzinárodná organizácia pre migráciu (už v roku 2002). Tú na Slovensku vedie príbuzná? Lucie Nicholsonovej rodenej Kubovičovej - Katarína Kubovičová Bezáková. Ďuriš - Nicholsonová (SaS, rodená Kubovičová) mala za manžela údajného tajného agenta CIA - Toma Nicholsona.
Čiže tu je sieť vzájomne prepojených ľudí: Pavla Holcová - Monika Tódová - Ján Kuciak - Tom Nicholson.

Toto však nie je prvý prípad Pavly Holcovej, kedy sa dostala do konfliktu so štátom pre podozrenie zo spolupráce s tajnými službami. Bolo to okolo roku 2008, kedy len ako 27 ročná koordinovala aktivity na podporu opozície a investigatívcov na Kube. V Kube zabezpečovala spoluprácu Európskych novinárov s Kubánskymi protivládnymi. A k takejto vysokej funkcií sa podľa jej slov dostala odpoveďou na inzerát:).
https://ona.idnes.cz/jak-se-stat-tajnou-agentkou-pres-inzerat-jako-pavla-holcova-p4n-/spolecnost.aspx?c=A080820_103205_ona_ony_jup

O Nicholsonovi a jeho prepojeniach na mnohé vraždy a pády vodcov a zasahovania do politického diania na Slovensku v prospech demokracie a privatizácií štátneho majetku tu písať nemusíme. Viac tu:
http://www.idemvolit.sk/1173-kauza/tom-nicholson-prepojeny-na-2-najvacsie-vrazdy-v-sr-valko-kuciak--hlavna-postava-gorila-protestov/

Položme si otázku, prečo tak závažné dokumenty posunuli mladému neskúsenému novinárovi? Prečo ich títo skúsení novinári ako Holcová, Nicholson, Todová nezverejnili? Keby nebolo vraždy Kuciaka, nebol by pokles preferencií SMERu a rastu preferencií opozície a voličov by nezískala pravdepodobne vznikajúca politická strana z organizátorov protestov?

Holecová napísala a obvinila niektoré osoby, ktoré sa v Panama papers nespomínajú. Za čo sa musela ospravedlniť. Je otázne, či dané osoby boli týmto spôsobom ľuďmi ovládajúcimi Holecovú vydierané. Našou propagandou uznávana Holecová takto pravdepodobne šírila Hoaxy, o ktorých lovci hoaxov na sme.sk nepíšu.
https://neovlivni.cz/ceska-aktivistka-se-musi-omluvit-za-chyby-v-panama-papers/

17.5.2018


https://domov.sme.sk/c/20827483/podcast-kuciak-holcova-slovenska-policia-mobil.html
https://www.clovekvtisni.cz/media/publications/19/file/1358945785-pin-vz2002cz.pdf
http://nadhlad.com/content/zahranicna-spojka-na-vrazdu-pavla-holcova