Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Fico raz je proti imigrantom a inokedy tvrdí, že ich je schopný prijať podstatné viac ako 500


Smer

08/2015

Všetci europoslanci SMERu hlasovali za kvóty imigrantov a súhlasili s ich príjimaním na Slovensko. Potom boli protestvy v Bratislave a Fico začal rozprávať, že je proti imigrantom. Následne prišla dohoda s Rakúskom a Kaliňák po dohode s Ficom sa dohodli, že pomôžu Rakúsku a príjmu 500 imigrantov, údajne len kresťanov. A zrazu ide do Rakúska, prichádza a v TA3 hovorí, že je schopný prijať násobne viac imigrantov ako 500. Bez ohľadu na to, že drvivá väčšina Slovákov je proti. Taktiež proti umiestnenie v azylovom dome v Gabčíkove obyvatelia v referende sa jasne vyjadrili, že drvivá väčšina ich je proti. Toto referendum Kaliňák, Fico ale aj Kiska odmietli akceptovať. Referendum, ktoré je základom demokracie sa odmietlo.

Tu si vypočujte minútu 13:50, kedy Fico odpovedá na otázku, či je sa vyjadril, že je schopný a ochotný prijať omnoho viac imigrantov ako dohodnutých 500.
http://www.ta3.com/clanok/1067236/tb-r-fica-v-reakcii-na-kritiku-druheho-socialneho-balicka.html
Treba si všimnúť vyhýbavé odpovede a ako hovorí, že ide o kresťanov...a neodpovie na otázku počtu. Odmietame diktát, ale vyberieme si samy:) Inak povedané povedia, že vezmeme 1000, tak rozhodneme sa sami a vezmeme 1000 imigrantov.


http://www.webnoviny.sk/slovensko/clanok/952557-fico-kvoty-migrantov-odmieta-tema-rozputala-diskusiu/
http://www.ta3.com/clanok/1067236/tb-r-fica-v-reakcii-na-kritiku-druheho-socialneho-balicka.html