Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Slováci spoznali revolucionárku Farskú v roku 2016, noviny SME im dali peniaze o 7 rokov skôr v roku 2009


Obyčajní ľudia , Sloboda a Solidarita

0€

05/2018

Karolína Farská svoj prvý blok napísala 2.12.2016, ktorý bol zázračne rýchlo šírený všetkými médiami a pár dni neskôr ju podporil aj Kiska. A tak sa stala Farská známou na Slovensku. Málokto vie, že príprava bola dlhodobá v organizácií SDA financovanej Sorosovými mimovládkami, ktorú viedol aj Poliačik (SaS, Progresívne Slovensko).

Farská pochádza z 5 člennej rodiny. Jej matka sa volá Galina Farská, rodená Kasalová a pochádza z Tisovca. Otec je Stanislav Farský, je z Ružomberka. Galina pracuje ako vychovávateľka v materskej škole, otec je inžinier a pracuje v strojárstve. Táto rodina dostala v roku 2009 smiešných 20 EUR od denníka SME. O výhre napísali v SME celý článok, kde rozobrali rodinu Farských, revolucionárka Karolina mala vtedy 10 rokov.

Je otázne, či poznanie Farských bolo už pred výhrou...alebo po rozhovore s nimi ľudia zo SME v nich našli rodinu, ktorú možno v budúcnosti zneužiť na protislovenské prevraty. SME v tých časoch boli pod vplyvom europskej a americkej propagandy a výrazne zasahovali a manipulovali politické dianie na Slovensku s výrazným protinárodným postojom. Po stretnutí Farských so SME nastúpila Karolína do Sorosom financovanej mimovládky SDA, ktorú v začiatkoch viedol liberál Poliačik z SaS. Podľa článkov vyzerá, že Farskí sú silní kresťania...ako mohli dovoliť fungovať dcére v tak liberálnej organizácií ako je SDA je otázne.

Krátko po stretnutí s Farskými v SME začala pracovať protinárodná novinárka Monika Žemlová Tódová, ktorá bola v kontakte aj so zavraždeným Kuciakom. S Farskou koluje internetom foto, kde jej Monika Todová zo SME, DennikN priniesla raňajky.


https://mordechajkapusta.blogspot.sk/2017/04/progresivne-slovensko-ako-politicka.html

Revolúcia sa nekonala, avšak protesty stačili na presadenie liberálnej skupiny zo SMERu-SD a tak sa do vedenia dostal Pellegrini s homosexuálnou orientáciou, ktorý podporuje príchod imigrantov na Slovensko a považuje to za nevyhnutné a taktiež sa preslávil spadnutým špáratkom, o ktorom sú mnohí presvedčení, že išlo o skládačku kokainu. To by potvrďovalo aj zmiznutie všetkých videí a fotiek s vysokým rozlíšením, ktoré by to potvrdili, alebo vyvrátili. Cieľ bol dostiahnutý: Prevraty zabezpečili podporu imigrácie a liberalizáciu Slovenska a tým zničenie slovenského národa.http://www.idemvolit.sk/933-kauza/protikorupcny-pochod-organizuje-clenka-mimovladnej-organizacie-sda-ktorej-riaditelom-bol-poliacik-sas-/
https://mypovazska.sme.sk/c/5118809/my-sme-prekvapili-rodinu-rodina-oslavenca-stanislava.html
http://archiv.podbrezovan.sk/region/tlac/horehron/h99292.html
https://zsds.edupage.org/teachers/
https://www.ssr2018.sk/farnosti/