Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Zuzana Čaputová - zahraničná kandidátka za prezidentku Slovenska zvolená mimovládkami?


Sme rodina

0€

05/2018

Zahraničný prezident Kiska aj vzhľadom na svoje kauzy nemá šancu stať sa prezidentom a osoby z jeho pozadia museli nájsť náhradu. Robili prieskumy, ako by uspela Radičová, lenže tá v ich interných prieskumoch úplne pohorela. Nie je až tak z čoho vyberať a zvolili advokátku zo strany milovníkov omamných látok, LGBTI a imigrantov - Progresívneho Slovenska - Zuzanu Čaputovú, rodenú StrapákovúZuzana Čaputová, rodená Strapáková pôsobí v mimovládke financovanej Sorosovymi nadáciami, ktorá stála za zrušením Mečiarových amnestií a teda aj protikorupčným pochodom. Ide o Via Iuris. Tá stála aj za tancom na hrobe zabitého novinára pri organizovaní prevratu na Slovensku (podľa slov Nicholsonovej). Prevratu za Slušné Slovensko, ktorý podporil aj politik Kollár stýkajúci sa s mafiou a ktorý podľa potvrdených dokumentov pašoval cez hranice heroín.

Čaputová spolupracuje aj so Živicou, ktorá pod záštitou Kisku spolupracovala pri ogranizácií pochodov za Slušné Slovensko. Z tohto prostredia je aj "krstný otec" mimovládok na Slovensku - Dušan Ondrušek (o jeho aktivitách média moc nepíšu, ale má prsty v mnohých zahraničím financovaných). Tým sa potvrďuje, že Čaputová je kandidátkou Kisku a jeho ľudí.Pani Čaputová, rodená Strapáková, bez retuše. Ak si všimnete jej výraz v tváre v diskusiach je umelý a často namosúrený.

Samozrejme Kiska do paláca prijíma nielen kozy, ale aj Sorosové bábky:Na stránke http://www.kataster-vlastnik.com/ ak zadáte meno a priezvisko ukáže vám nehnuteľnosti vlastnené danou osobou po celom Slovensku. Neukáže vám nič vtedy, ak požiadate o vymazanie. To musela urobiť aj Čaputová, otázka je čo skrýva? Takto je možne dohliadať jej majetok len prechádzaním jednotlivých katastrálnych územií.

Jej kariéra v spolupráci so Sorosovou otvorenou spoločnosťou začala ešte za jej slobodného mena - Strapáková Zuzana, pred rokom 2000.
Kto by mal záujem o jej spoludiela, ktoré pripravila v spolupráci so Sorosovou OSF, môže čítať:
http://www.cpf.sk/files/files/VV%20PANET_Medzisektorova_spolupraca_v_komunitach_na_SK.pdf
a tam nájdete:
BRIESTENSKÝ,L.-STRAPÁKOVÁ,Z.: OBČAN A JEHO MOŽNOSTI. pre OSF, Jaspis 1998 (OSF - Open Society foundation - Georga Sorosa)
STRAPÁKOVÁ,Z.: Keï na ľuďoch záleží... Príklady sociálnych aktivít v miestnych spoloèenstvách, EQ KLUB 1999

Čaputovej partner z mimovládok Ladislav Briestenský pôsobil dlhé roky pre Sorosové mimovládky a plnil program otvorenej spoločnosti na Slovensku. Pôsobil aj v PDCS, ktorá patrí vyššie spomínanému Dušanovi Ondruškovi (otcovi mimovládneho poľa na Slovensku).
Paradoxne Briestenskému sa darilo aj za komančov, od 1977 bol úspešným podnikovým právnikom komunistami ovládaného podniku: Zapadoslovenské tehelne Pezinok.
"konšpíracie a Soros v podaní Čaputovej (rodenej Strapákovej):

Hovorí sa o dohode s Milanom Krajniakom, slabší kandidát z týchto dvoch sa vzdá v prospech silnejšieho.
Sympatie s Izraelom sú v prípade pani Čaputovej zjavné, v tejto otázke by si rozumela aj so Štefanom Harabinom, Andrejom Dankom a inými. O Izraeli sa hovorí, že tu má obrovský vplyv a má záujem o privatizáciu našich vôd. Nehovoriac o tom, že na internete sú informácie o systémoch E-health, SIS, ktoré údajne spravujú izraelské firmy.Jej partner Peter Konečný sa hlási k vierovyznaniu: židovský humanizmus a politike liberalizmu.O kvalite právničky Čaputovej hovorí aj jej schránka.Čaputová a divadlo ohľadom pezinskej skládky, ktorá nebola zrušená ale len presunutá do inej oblasti. A za toto divadlo dostala pani Ćaputová státisice EUR a teraz si stavia prezidentskú kandidatúru..a priateľ toči spoty na manipuláciu ľudí:
https://www.zivica.sk/sk/sokratov-institut/video/zuzana-caputova-sr-advokatka
http://www.viacredo.sk/7PracCV.html
https://edukacnecentrum.com/wp-content/uploads/2016/10/briestensk%C3%BD.pdf
http://osf.sk/wp-content/uploads/2015/02/VS-2000-SJ.pdf
https://www.omediach.com/hoaxy/15215-zem-a-vek-upravil-nos-caputovej-ako-na-antisemitskych-karikaturach?fbclid=IwAR1wyEoZc3xvSkbvAEsRbZ0pfGAgrb0aFXJCxjS4YPFCP8Gd9hQQFCq5DvY