Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Pravda o Harabinovi - bojovníkovi za práva Židov na Slovensku


0€

05/2018

Harabin bol ministrom spravodlivosti SR a podpredsedo vlády, keď sme schválili Lisabonskú zmlúvu a stali sa vazalom EÚ
Márne Harabín zbiera politické body pred svojou kandidatúrou na prezidenta SR a márne útoči na Lisabonsku zmluvu. Štefan Harabin bol v období 4. júl 2006 – 23. jún 2009 počas vlády ĽS-HZDS, SNS, SMER-SD podpredsedom vlády a ministrom spravodlivosti. Bol nominantom HZDS. V roku 2008 práve za jeho pôsobenia ako ministra spravodlivosti bola ratifikovaná Lisabonská zmluva. Až do roku 2016 keď začal hrať Harabin divadlo na alternatívnej scéne Harabin nevyslovil ani kritickú vetu voči Lisabonskej zmluve. Práve naopak, viacerí prispievatelia nám písali, že Harabin odporúčal poslancom vtedajšej vlády schváliť Lisabonskú zmluvu, tá bola schválená 3/5 väčšinou akože "národných" strán ĽS-HZDS, SNS, SMER-SD. Márne aj Mečiar teraz vstal z popola a hrá sa na národovca. Keď národ zbavili samostatnosti podpisom tejto okupačnej zmluvy.haRABIN sprísnil popieranie holokaustu Židov a ich tresty
Keď sa začnú stíhať ľudia za názory, je to počiatok totality. Prvým na Slovensku nebol protiextremistický zákon, ale bol to práve haRABIN, ktorý sprísnil tresty za popieranie Židovského holokaustu (Nie holokaustu Slovanov a Slovákov, akoby ste mnohí čakali).
Kedže však nie je Slovák srdcom, bojuje za tých, ktorých krv má.


http://www.topky.sk/cl/10/277398/Harabin--Popieranie-holokaustu-budeme-trestat-prisnejsie-

haRABIN odškodnil všetky obete holokaustu
Obeťami holokaustu sú vnímané len osoby Židovského pôvodu. Pritom množstvo Slovákov nežidovského pôvodu bolo v koncentračných táboroch, boli im odobraté pozemky komunistami. Doteraz sa neriešila reštitúcia všetkých Slovákov. Pomohol haRABIN aj slovenským obetiam? Vyzerá to tak, že nie.


https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/160359-harabin-odskodnil-skoro-vsetky-obete-holokaustu/

Harabin a Soros
Harabin sa pravidelne stretáva a je dobrým kamarátom Jozefa Mikloška, ktorý je vrcholnou osobou Sorosovej mimovládky Otvorená spločnosť (NOS-OSF).
To si môžte dohliadať priamo vo výročnej správe samotnej OSF.
http://osf.sk/wp-content/uploads/2015/02/VS-2000-SJ.pdf

Slováci sú vo väčšine, národom ľahko manipulovateľným a preto sú desaťročia okrádaní a ešte si tých zlodejov opakovane budú voliť. A aj preto si mnohí myslia, že táto foto môže byť len z náhodnej športovej udalosti. Na náhodnej športovej udalosti vás nebude objimať syn Jozefa Mikloška - Jozef Mikloško ml. Ten má tiež zaujímavé pôsobenie.
Mikloško mladší vedie mimovládku Úsmev ako dar, ktorá sa zaobera deťmi, ktoré sú odobraté rodinám, resp. z domovov. Typickými sponzormi Mikloškovej organizácie sú Sorosové a Demešom zakladané supermimovládky: Nadácia Pontis, Otvorená spoločnosť, pochybné kluby ako Rotary club.
Mikloško ml. robil cez túto organizáciu poradcu osobám ako je Kaník, Hrušovský. Radil Kaníkovi ako ľudí okrádať cez nebankovky?
Jeho organizácia dokáže ročne vyzbierať aj 1 000 000 EUR a potom organizujú nezmyselné aktivity a výlety pre deti, ktoré sú veľakrát predražené a často na miestách prepojených osôb. Toto však na Slovensku nekontroluje žiadný úrad, ani organizácia.... Pôsobí ako profesor na pochybnej Univerzite svätej Alžbety, kde sa tiež v menej vedúceho Krčméryho prepierajú peniaze do zahraničia a kde mnoho politikov podivne ziskalo tituly. Mikloško vidí budúcnosť v juvenilnej justícií, pripravuje sa na biznis s deťmi ako je v Nórsku?

Úspech za komunizmu a doteraz s komunistami.
Harabinovi sa darilo na lukratívnych pozíciach a v kariernom raste už počas socializmu. Nie každý mal také šťastie, mnohí pre svoj proslovenský postoj nemohli študovať na vysokých školách.
Harabín je však za každého režimu úspešný. Môžu za to aj jeho kamaráti z popredných socialistických organizácií. Jedným z nich, s ktorým ho často vídať na akciách je aj Jozef Oklamčák. Ten záhadne vyrástol v odborníka na ženskú krásu...a záhadne priešiel k obrovským majetkom. Tú záhadu možno vysvetľuje jeho vrcholné postavenie v komunistickom (socialistickom) zväze mládeže, kde bol od 1981. Podobne ako väčšina úspešných po nežnej revolúcií aj Oklamčák je evidovaný v zoznamoch ŠTB.


Harabin a Oklamčák

V roku 2008 Harabina ospevovali aj média vytvorené a financované Sorosovými ľuďmi. Harabin patril medzi politikov, ktorí sa vyskytovali najčastejšie v smotánke na Markíze s Judínyniovou. Nebola to náhoda, že v tomto roku..keď sa podpísala Lisabonská zmluva.


Prečítajte si tento článok Moniky Tódovej ako pozitívne píše o Harabinovi.
https://www.sme.sk/c/4167650/smotanka-harabin-a-radicova.html-

Harabin počas komunizmu na lukratívnom mieste - sudca na krajskom súde v Košiciach. To by sa nikdy osobe nespriatelenej s komunistickou mocou nepodarilo.

Harabin nemal šťastie ani s manželkami. Jeho prvá - Anna Harabinová - viedla domov dôchodcov a čelila podvodu z obratia starenky o 150 000 SK. Doteraz vedie domov dôchodcov Jeseň života n.o. Ten sa teší dotáciam zo štátneho rozpočtu, ktoré by stáli za preverenie - www.crz.gov.sk.
https://spis.korzar.sme.sk/c/5759960/exmanzelka-stefana-harabina-celi-obzalobe-z-podvodu.html

Ešte v roku 2008 Harabin plesal s mnohými, ktorých dnes radšej nespomína. Stretával sa na plesoch s ľuďmi z HZDS, zo SMERu-SD - Flašíkom, Beňovou atď.
http://www.pluska.sk/old/2008/02/04/o-kom-sa-hovori/takto-plesa-vrchnost.html

Harabin sa vždy rád ukazoval a prezentoval svoje vedomosti. Bol častým navštevníkom smotánky na Markíze, vtedy keď ešte miloval média "zlej propagandy" Účasť Harabina na medickom plese rozhnevala vtedajšieho dekana lekárskej fakulty - MUDr. Labaša:
http://www.pluska.sk/old/2008/02/04/o-kom-sa-hovori/takto-plesa-vrchnost.html

Pán Harabin, prečo ste doteraz nepodali trestné oznámenie za údajne ohováranie na plus 1 deň? O tom, že ste dostal lukratívny byt v Bratislave? Jedine, že by to bola pravda.
https://www.hlavnespravy.sk/harabin-o-kauze-rozdavania-bytov-v-bratislave-umelcom-a-politikom/837810

Napriek tomu, že Harabina ohováral Lipšic. Peniaze za toto ohováranie v desaťtisícoch EUR Harabinovi vyplatili Slováci. Nielenže sa Harabinovi skladáme na výplatu, ešte sa mu skladáme aj za ohováranie inými zloduchmi ako je Lipšic. Ako je toto možné? Keby bol Harabin charakter obetuje tieto peniaze na niečo pre Slovákov. Nič také sa však nestalo.

Prepojenia Harabina na Izrael potvrdené
hlavnespravy.sk začali útočiť na M. Kotlebu, ktorý je hlavným rivalom Harabina a ktorý jediný mu môže ubrať hlasy. Paradoxne článok napísal Ľuboš Macko, ktorý je príbuzný Ondreja Macka Istrochem). K 31. 12. 2002 rozšírili rady Izraelskej obchodnej komory na Slovensku: Martin Krekáč (Amrop Jenewein group) a Ondrej Macko (Istrochem). V marci roku 2003 vznikla v Piešťanoch prvá Regionálna kancelária Izraelskej obchodnej komory na Slovensku. Jej riaditeľom sa stal člen predstavenstva Izraelskej obchodnej komory na Slovensku Roman Kvasnica. V tejto súvislosti vznikla potreba menovať regionálnych riaditeľov aj v iných regiónoch a stabilizovať pozíciu Komory na celom území Slovenska. Na júnovom zasadnutí roku 2003 boli prijatí za členov: Emília Lorinczová (Commercium), francúzsky občan Henri Nebelsztein (BNL)a Izraelčan Oz Furth (Intrade), obaja podnikajúci na Slovensku. Na jeseň sa stali členmi: Peter Sokol (Nadácia Európska kultúrna spoločnosť) a Rudolf Čížik (Trifex Finance). Počuli ste niekedy negatívne slovo Harabina na Izrael? NIKDY.
zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/ked-si-kotleba-zacal-kopat-hrob/1467504

Rovný rovného hľada s rovným sa kamaráti, tu stačí pripomenúť hlavného podporcu Harabína a tým je člen slobodomurárskej lóže Bnai Brith - Martin Daňo, židovský pôvod. Dôveryhodnosť certifikátu netreba vôbec riešiť, nakoľko sa ním chválil sám Daňo na svojej stránke, to je možné dohliadať aj v historií internetu. Daňo je židovské priezvisko odkazjúce na jeden z pôvodných židovských národov.

https://stbezo.info/o4.htm
https://www.pluska.sk/plus7dni/zaujalo-nas/co-spolu-maju.html