Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Mečiar a Fico sa spojili so stranou Maďarskej koalície a zbavili Slovensko samostatnosti


Smer , Slovenská Národná Strana

0€

4/2008

Mečiar po rokoch vyliezol z úkrytu, aby znova poplietol národne orientovaných voličov. Je rok 2018 a Mečiar hovori, že samostatné Slovensko je len vďaka nemu. Vyliezol v čase, keď za prezidenta kandiduje Harabin, ktorého odporúča voliť a aj hovorí, že ho bude voliť. Harabin bol podpredsedom vlády od 2006 do 2009, kedy bol nominanom HZDS (na túto otázku Harabin v alternatíve odpovedá manipulatívne a hovorí, že nikdy nebol poslancom a ani spojený s HZDS).

Mnoho ľudí národne orientovaných je dostatočne riadenou alternatívou (Informačná vojna) zmanipulovaných a všetko na znovuprebudených politikoch ako Mečiar a Harabin je zrazu dokonalé.

Vráťme sa však do roku 2008, kedy akože národne strany zradili Slovensko schválenim Lisabonskej zmluvy, vďaka ktorej ostatné Európske štáty v pomere 55% rozhodujú o suverených štátoch a tým suverenita štátu stráca význam. Lisabonská zmluva bola dýkou do srdca Slovenska a základom Europského superštátu, v súčasnosti Ficom ospevovaného Jadra. Fico sa vyjadril vtedy, že by podal demisiu ak by Lisabonská zmluva neprešla.Vláda HZDS, SMER-SD, SNS v roku 2009Strany HZDS, SNS, SMER-SD sa museli spojiť s SMK, ktoré im pomohlo schváliť Lisabonskú zmluvu počtom hlasov 103. SMK bola potrebná, lebo trebalo ústavnú väčšinu. V tom čase bol podpredsedom vlády Harabin a súčasne aj minister spravodlivosti. haRabin bol nominantom HZDS. Dostali sa nam informácie, že Harabín poslancom odporúčal schváliť Lisabonskú zmluvu."národovec Mečiar" hlasoval za Lisabonskú zmluvu a tým stratu suverenity SR.Za Lisabonsku zmluvu hlasoval celý SMER, SNS, SMK(strana maďarskej koalície) - už tu keby ľudia uvažovali nečudovali by sa budúcemu spojeniu s Bugárovym Most-hídom.

Vďaka tejto klauzule z Lisabonskej zmluvy, dnes v roku 2018 musíme integrovať imigrantov a vynakladať milióny EUR na ich integráciu. A keď bude treba aj proti našej vôli vďaka Lisabonskej zmluve tu prídu. Lebo existujú len 2 možnosti vystúpenie z EÚ alebo dodržiavanie Lisabonskej zmluvy.
"Pri hlasovaní v Rade ministrov bude rozhodnutie prijaté kvalifikovanou väčšinou, ak s ním bude súhlasiť 55 percent členských štátov, ktoré budú predstavovať 65 percent obyvateľov EÚ. Platiť by to však malo začať až v období rokov 2014 až 2017."https://www.nrsr.sk/web/Default.aspx?sid=schodze/hlasovanie/hlasklub&ID=22734
https://domov.sme.sk/c/3821554/lisabon-schvalili-vdaka-smk-fico-demisiu-nepoda.html
https://domov.sme.sk/c/20721665/rok-2006-ked-fico-vytiahol-slotu-a-meciara-a-zacal-vladnut.html