Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Riadená a taktiež manipulovaná alternatíva slúži na popletenie voličov


Smer

0€

06/2018

Alternatívnu scénu na Slovensku výraznejšie rozbehol Lichtner - najprv. slobodný vysielač a aktuálne informačná vojna. Potom tam bol pokus o InTV, len to malo v pozadí pochybné osobnosti a dôvod ukončenia ostal neznámy.

Tieto projekty fungujú z financovania ľuďmi. Hlavni aktéri zväčša preberajú, čo sa deje na Slovensku a vo svete, čítajú internetové zdroje. Veľakrát načítali aj naše texty, zdroj však ani raz neuviedli (už vtedy sme začali pochybovať o ich férovosti a potrebe nespomínať nás).
Keď si vypočujete nejakú informačnú vojnu, veľakrát po 2 hodinách dokážete povedať maximálne pár viet, ktoré mali pre vás nejaký zmysel. Často po počúvani však máte podstatne horšiu náladu ako predtým. Pre porovnanie vypočujte si kázeň Kuffu a pouvažujte nad stavom vašej psychiky v danom momente. A zaspomínajte na pokusy kričania a nadávania rastlinám (ikea, ruské pokusy) v porovnaní s príjemným rozprávaním.

Úloha alternatívy by nemala byť len rozoberať politické dianie, ale aj vyťahovať NOVÉ kauzy, hladať politické prepojenia, rodinné prepojenia, analyzovať napr. katasterportál a sledovať majetkové pomery politikov, podávať trestné oznámenia, pomáhať ľuďom, ktorí si nevedia pomôcť a potrebujú nasmerovať. To však alternatíva na Slovensku nerobí a namiesto toho ste zahltení negatívnymi informáciami a požiadavkou posielania peňazí na ich účty.

Alternatíva je zodpovedná za propagáciu umelo vytvorenej strany SME Rodina Borisa Kollára, kde práve hlavnespravy.sk aj slobodnyvysielac zohrali významnú úlohu v ich propagácií, vrátane Martina Daňa a Rudolfa Vašského. Alternatíva taktiež preslávila Martina Klusa z SaS a dostala ho do politiky.

Aktuálne alternatíva dostala do výšin bývaleho podpredsedu vlády za čias HZDS a SMER-SD (2006-2009) - Harabina. Harabin sa stal modlou a žiadná jeho kritika v alternatíve sa netoleruje. Harabín vás nepustí k slovu a taktiež ani Lichtner. Harabina paradoxne vytiahol Juraj Poláček (medzipriestor, bývalý člen strany SaS, propagátor Osuského za prezidenta).
Juraj Poláček:

Keď dáte do youtube: informacna vojna, hned tretie video je s Harabinom. Z toho vidiet, ze projekt Informačná vojna sa môže nazývať projektom Harabin.Podobne poslednú dobu sa hlavnespravy.sk stali miestom očisťovania SMERákov - Tibor Gašpar, ktorý ako policajný prezident podľa jeho slov nezodpovedá za dezolátny stav polície SR a vždy bol férový. Taktiež pravidelné vyjadrenia neomarxistu a SMERáka Ľuboša Blahu. Ospevovanie Eduárda Chmelára (milovníka LGBTI a menšín).Ospevovanie Michelka, ktorý robil poradcu SMERákovi a oligarchovi Podmanickému. Ospevovanie Krajniaka, Lipšicovho poskoka. Toto nie je úloha alternatívny. Úloha alternatívy je dávať priestor obyčajným ľuďom, nie prezliekačom kabátov.

Čo vieme o Lichtnerovi? Nič, čo robil roky v zahraničí nepriznáva. Čo vieme o Vašskom? nič, nikto nevie čo robil desaťročia v USA. Čo robil Martin Daňo a prečo má skoro 100 firiem v orsr.sk, tiež nik nevie.

Alternatíva sa stala priestorom manipulácie druhej skupiny, prevažne národne orientovanej s propagáciou prevažne SMER-SD, HZDS a osoby na ne prepojené. Je jasné, že tajné služby vedia, že ak by bola len jedná skupina slniečkárov je okamžite aj druhá národovcov. Potrebujú kontrolovať obé skupiny. Preto vytvorili alternatívu a ľudi zamestnajú počúvaním nezmyselných relácií a tým im dávajú pocit, že niekto robí niečo pre Slovensko. Ale alternatíva nerobí nič reálne pre Slovensko a tým chráni aj druhú skupinu zločincov od toho, aby ich kontrolovali občania a je prevenciou hnevu tejto skupiny ľudí.

Sledujte aj alternatívne média, avšak aj ľudí v ich pozadí kontrolujte a preverujte. Slepo nedôverujte všetkému, čo vypustia z úst. Ľudí treba spájať a nedeliť na dve skupiny. Každá skupina je zmanipulovaná a nemá sa podľa predstáv. Vzájomne sa tieto dve skupiny neznášajú a to práve vďaka polarizácií alternatíva vs. propaganda. Hrozí, že sa vyzabíjajú a vyzbroja ich tí, čo ich zmanipulovalia a tí aj z nich budú profitovať. Príklad: ako na futbalovom zápase. Dva kluby sa neznášajú, pritom nejde o nič. Na výhrach a prehrách resp. dohodách o výhre a prehre v zákulisí rozhodujú ľudia v pozadí a tak manipulujú zápasy.

Voliči prekukli, že už nemožno rozlíšovať modrých a červených, pravicu a ľavicu...tak prišiel mediálny prúd a alternatíva. Avšak ani to nebude koniec, aj toto divadlo sa prekukne a príde niečo nové..vždy to však je len A alebo B..., možnosť C by už bola ťažko dosiahnuteľná pre manipulátorov.

hlavnespravy.sk začali vo väčšej miere označovať ako spam negatívne príspevky na Harabina a ľudí, ktorých pretláčajú. Je otázne, či im za to platia, alebo sú v pozadí tie isté osoby?

Dopnené 18.7.2018
Dedukcia bola správna, hlavnespravy.sk začali útočiť na M. Kotlebu, ktorý je hlavným rivalom Harabina a ktorý jediný mu môže ubrať hlasy. Paradoxne článok napísal Ľuboš Macko, ktorý je príbuzný Ondreja Macka (Istrochem). K 31. 12. 2002 rozšírili rady Izraelskej obchodnej komory na Slovensku: Martin Krekáč (Amrop Jenewein group) a Ondrej Macko (Istrochem). V marci roku 2003 vznikla v Piešťanoch prvá Regionálna kancelária Izraelskej obchodnej komory na Slovensku. Jej riaditeľom sa stal člen predstavenstva Izraelskej obchodnej komory na Slovensku Roman Kvasnica. V tejto súvislosti vznikla potreba menovať regionálnych riaditeľov aj v iných regiónoch a stabilizovať pozíciu Komory na celom území Slovenska. Na júnovom zasadnutí roku 2003 boli prijatí za členov: Emília Lorinczová (Commercium), francúzsky občan Henri Nebelsztein (BNL)a Izraelčan Oz Furth (Intrade), obaja podnikajúci na Slovensku. Na jeseň sa stali členmi: Peter Sokol (Nadácia Európska kultúrna spoločnosť) a Rudolf Čížik (Trifex Finance).
zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/ked-si-kotleba-zacal-kopat-hrob/1467504

V roku 2016 začala alternatíva vyťahovať bývalých mečiarovcov a Mečiarových spojencov. Poslednú dobu máme opakovane možnosť čítať názory manželky Belousa, ktorého hľadal za podvody Interpol. Šuškalo sa, že aj to bol dôvod, prečo si Belous zobral Slotovú partťáčku Malíkovu (Belousovú). Propagácia Mečiarovcov je v čase kandidátury Harabina, ktorého otvorene všetci Mečiarovi spojenci vrátane Malíkovej otvorene podporujú. Položme si otázku, prečo ľudia bez morálky by podporovali niekoho s morálnymi hodnotami, ako o sebe tvrdí Harabín? Maliková má veľmi podobný štýl písania a vyjadrovania ako profil vzniknutý tiež v období vytiahnutia Mečiarovcov - Katalin Tara.
https://www.hlavnespravy.sk/belousovova-amerika-na-kolesach-slovensko-na-kolenach/1491960

Harabina vybrala za národného kandidáta aj akási "národná delegácia", ktorú navrhol a zrealizoval Rostas (Zem a Vek). Tým sa aj Zem a Vek sdiskreditoval a Rostas ukázal svoju pravú tvár. Môže národný kandidát byť podpredsedom vlády zlodejov, ktorá schváli Lisabonskú zmluvu? Nemôže!!!! (doplnené august 2018)