Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Ficové prepojenia na Falck a prepieranie peňazí v daňových rajoch?


Smer

0€

06/2018

Keď sa Fico začal obraciať na Rusko, americké a izraelské tajné služby poslali Matovičovi materiály o miliónoch dolárov, ktoré majú Ficovci na svojich účtoch v daňových rajoch. Pre Fica to bol až taký silný okamih, že musel predstúpiť so svojou manželkou pred televizné kamery a urobiť tlačovku. Ficovci sú manželia len na papieri, nakoľko každý z nich si žije svoj život so svojimi partnermi, milencami a milenkami, vlastne sú obchodnými partnermi v manželskom zväzku.
Matovičovi dal pravdepodobne materiály Tom Nicholson, Matovič ich vytiahol v auguste 2015. O pár mesiacov na to Fica hospitalizovali pre vážne srdcové problémy v nemocnici, ktoré podľa viacerých zdrojov vznikli práve pre uvedený spor Fica so zahraničnými tajnými službami. Za Ficom do nemocnice chodil na návštevy aj Vladimír Mečiar, paradoxne povolený vstup mala len rodina a Mečiar.

Svetlana Ficová je potomok popredných komunistov a spolu s osobou Zuzana Herichová figurovala v mnohých firmách namočných v mnohých kauzách na Slovensku, ako je napr. Interblue ale priamo aj vo Ficovej firme, kde sa prepierali peniaze - R.F. Development.. Zuzana Herichová patrí medzi osoby, ktoré figurujú v stovkách schránkových spoločnosti s prepojeniami na mnohých politikov, finančné skupiny. Zuzana Herichová je jednou z pár hlavných aktérov kauzy Panama Papers, ktorou sa zaoberal aj Kuciak. Kuciakovi odovzdali materiály tí istí ľudia, ktorí aj Matovičovi, ide predovšetkym o Toma Nicholsona.

Mnohí hovoria, že za smrť Kuciaka nemôže ani tak talianská mafia, ale práve prepojenia a osoby, o ktorých mal informácie k dispozícií Kuciak z dokumentov Panama papers. Osobou v najväčšom počte schránkových firiem zo Slovenska je práve Zuzana Herichová, ktorá figuruje vo viacerých firmách s Ficovou manželkou Svetlanou. Paradoxne na dané osoby mal prepojenia aj právnik Valko, ktorý tiež zomrel pravdepodobne ako výstraha Ficovcom, kedže Valko bol blízkym človekom práve Ficovej rodiny. Zuzana Herichová je prepojená aj na záchrannú Službu Falck, ktorá bola prepojená so schránkovými firmami a ktorá napriek miliónovým príjmom vykazuje minimálne zisky a odvádza minimálne dane.

Kuciak bol výstrahou a položením Ficovej milenky Troškovej. Došlo k vymenovaniu osôb, ktoré si vyžiadali tajné západne služby a ktoré budú spolupracovať s nimi. Ak by Fico znova kládol odpor pravdepodobne dôjde k mediálizácií informácií o Ficovej manželke Svetlane.http://www.idemvolit.sk/27-kauza/matovic-fico-ma-v-belize-firmy-a-na-uctoch-miliony-dolarov/
http://necenzurovane.net/15/ficovci.html
http://foaf.sk/firmy/290047
https://www.pluska.sk/plus7dni/vsimli-sme-si/karibske-zahady.html