Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Zosmiešňovanie, urážanie Slovákov a názory o potrebe odstrániť ich


Sloboda a Solidarita

0€

07/2018

Tu si zozbierame názory mnohých liberálov, prevažne neslovenského a neslovanského pôvodu o Slovákoch a Slovanoch. Potom pochopíte, prečo sa dejú aktivity, ktoré majú poviesť k zničeniu nášho národa.O Slovákoch hovoria ako o zvieratách, o hávedi, ktorá ma vykapať.
Osoby:
https://www.facebook.com/ondrish?fref=ufi&rc=p
https://www.facebook.com/Richbald28?fref=ufi&rc=p
https://www.facebook.com/kristian.cechmanek?fref=ufi&rc=p
1.7.2018

Kristián Čechmánek podľa fotky aj výzoru javí známky Židovského pôvodu. Dúfajme, že NIE všetci Židia takto neznášajú Slovákov a Slovanov.
Táto osôbka je aj drobý priateľ riaditeľa Sorosovej organizácie (Jána Orlovského) Open Society, ktorá vykonáva akivity na deštrukciu národa - propagácia nadpráv LGBTI na úkor rodiny, dekriminalizácia drog, propagácia imigrácie. Paradoxne celá rodina Orlovského žije a študuje v USA. Jeho deti drogy neberú, lebo im nehovoril aké sú pre ne prospešné. Čechmánek bojuje aj za Slušné Slovensko./pravdepodobne Slovensko bez Slovákov/Väčšina z týchto protislovenských živlov vrátane Orlovského má svoju rodinu v zahraniči. Nedokaže slušne a poctivo pracovať, ale vykonáva podvratné aktivity za ktoré dostáva zaplatené, veľakrát aj z peňazi pracujúcich Slovákov. U seba doma a vo svojej rodine neubytoval ani jedneho imigranta za svoje peniaze. Taktiež drogy a LGBTI nešíri v rámci svojej rodiny. Svoje deti a rodinu nenosí na skupinové sexuálne orgie pedofilov a iných.


https://www.facebook.com/idemvolitsk/posts/2547882728769529?comment_id=2548457178712084&comment_tracking=%7B%22tn%22%3A%22R9%22%7D