Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Národná koalícia alebo podvod na národvcoch v podobe prezliekačov kabátov


0€

07/2018

Sergej Kozlík
- podpredseda vlády, minister financií za HZDS, europoslanec (od 2004 do 2009, od 2009 do 2014)
- mal veľmi dobré vzťahy s MIchalom Kováčom
- predseda strany SDS (strana demokratov Slovenska)
- 2016 v čase keď vstúpil do alternatívy Harabin Kozlík vytvoril stranu Národná Koalícia

Národná koalícia:
druhý predseda (po Kozlíkovi) Ing. Peter Sokol, ten istý Sokol z SNS, čo sedel na miliónoch Slovenskej poisťovne za Mečiara, ten istý čo obchodoval v rámci "komory"

škandál okolo Ing. Petra Sokola, ústredného tajomníka SNS a donedávna podpredsedu predstavenstva Slovenskej poisťovne a.s. (SP), ktorý nepriznal slovenským colným orgánom zakúpenie dvoch hodiniek zn. Rolex za 400 000.
https://www.sme.sk/c/2065477/peter-sokol-ktory-najskor-zatajil-rolexy-za-400-tisic-ats-zaplatil-za-ne-clo-o-den-neskor.html

K 31. 12. 2002 rozšírili rady Izraelskej obchodnej komory na Slovensku: Martin Krekáč (Amrop Jenewein group) a Ondrej Macko (Istrochem). V marci roku 2003 vznikla v Piešťanoch prvá Regionálna kancelária Izraelskej obchodnej komory na Slovensku. Jej riaditeľom sa stal člen predstavenstva Izraelskej obchodnej komory na Slovensku Roman Kvasnica. V tejto súvislosti vznikla potreba menovať regionálnych riaditeľov aj v iných regiónoch a stabilizovať pozíciu Komory na celom území Slovenska. Na júnovom zasadnutí roku 2003 boli prijatí za členov: Emília Lorinczová (Commercium), francúzsky občan Henri Nebelsztein (BNL) a Izraelčan Oz Furth (Intrade), obaja podnikajúci na Slovensku. Na jeseň sa stali členmi: Peter Sokol (Nadácia Európska kultúrna spoločnosť) a Rudolf Čížik (Trifex Finance).

Sokol pracuje a zarába v treťom sektore.

Národná koalícia nemá nič spoločné so slovenským národom, akurát tak škodenie mu. Táto strana podporuje za prezidenta štefana Harabina, paradoxne vznikla cca. vtedy kedy mal prvé vystúpenie Harabin v Slobodnom vysielači. Harabina tam dotiahol bývalý poslanec strany SaS a podporca Osuského - Juraj Poláček.

18.7.2018


https://domov.sme.sk/c/642586/kto-je-peter-sokol.html