Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Slobodomurári na Slovensku chcú za prezidenta haRabína


Smer , Kresťanskodemokratické hnutie

0€

07/2018

Harabin bol podpredsedom vlády SNS, SMER-SD, HZDS, ktorá podpísala Lisabonskú zmluvu v 2008 a tým je zodpovedná za napr. kvotové rozdeľovanie imigrantov. Lisabonska zmluva zničila samostatnosť Slovenska. Harabin bol nominantom Mečiarovej HZDS.

Harabina podporujú a podporili popredné osoby slobodomurárskych lóži:
Vladimír Mečiar (Maltézsky rad): Mečiar opakovane vyslovil podporu Harabinovi za prezidenta, napr. aj v Konšpiračnom byte 63 Bavolára:
https://www.youtube.com/watch?v=yIjdXSNKq44
Vladimir Mečiar a Maltézsky rad: http://www.idemvolit.sk/1080-kauza/maltezsky-rad-a-vyznamenanie-pre-meciara/Ján Čarnogurský je priamo spájaný s financovaním a zakladateľmi alternatívneho portálu hlavnespravy.sk, ktorý robí Harabinovi obrovskú kampaň. Za to tento portál robí reklamu aj Čarnogurskému, ktorého často vidieť na titulke hlavnýchsprav.sk. Ján Čarnogurský bol v Charte 77 spolu s Havlom ako disident. Medzi Slovákov, ktorým nadácia pomohla /sorosova Nadácia otvorenej spoločnosti/, patrili aj disidenti Dominik Tatarka, Ján Čarnogurský a Miroslav Kusý - Zdroj: Výročná správa Nadácie otvorenej spoločnosti, str. 12 tu:
http://osf.sk/wp-content/uploads/2015/02/OSF-20-rokov-cinnosti.pdf


Ján Čarnogurský zakladal sionistickú slobodomurársku lóžu
http://afinabul.blog.cz/1602/slobodomurari-zalozili-kdh Ján Čarnogurský stál taktiež za deštrukciou slovenského poľnohospodárstva a družstiev.

Členom v slobodomurárskej lóži, ktorú zakladal Čarnogurský je aj aktivista Martin Daňo. Členstvom v tejto lóži sa Daňo pýšil aj na svojej stránke. Keď kandidoval za europoslanca tak to vymazal (pre kandidátov je zakázané byť oficiálne členom takýchto spolkov). Dohľadať to však je možné v internetovom svetovom archíve. Daňo taktiež robil daňového poradcu uväzňenému Varehovi. Daňo figuruje podľa portála orsr.sk takmer v 100 firiem, mnohí v jeho prípade hovoria o carouselových podvodoch. Daňo za svoje videjka, ktoré ho stoja minimum času v porovnaní s dennodenne pracujúcim človekom dostáva od ľudí mesačne aj tisícky EUR. Martin Daňo je taktiež otvoreným podporcom Harabina za prezidenta.
Viac tu: http://afinabul.blog.cz/1307/opatrne-s-nadsenimNa Slovensku je viacero slobodomurárskych organizácií, rôzne lóže, rotary cluby, maltézske rady...ktoré oslovujú vplyvných ľudí a tým sú aj zodpovedné za korupciu a rodinkárstvo.

Mnohí slobodomurári zakladali VPN, ktorá stála pri rozdelení Československa a taktiež pri následných privatizáciach. Z VPN vzišiel Vladimír Mečiar, Ján Čarnogurský. Mečiar založil HZDS, Čarnogurský stal pri vzniku KDH spolu s Mikloškovcami. KDH navyše bola prepojená na lóže priamo v Londýne.