Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Manželka Mečiara Margita - je jeho bielým koňom?


0€

08/2018

Mečiarová manželka vlastnila mnoho nehnuteľnosti a keď Mečiar nevedel objasniť niečo, k čomu prišiel použil Manželku a hovoril o jej dedení. Mečiarová manželka pracovala ako doktorka, čiže také peniaze mohla ťažko zarobiť poctivou prácou. Mnohí jej kolegovia vyjadrili pochybnosti nad jej možnými úrazmi resp. znakmi úrazov na tvári...Mečiar bol pôvodne boxérom.

Mečiarová manželka vlastnila aj vilu v USA, ktorú dali synovi. Je zaujímavé, že mnohí slovenskí politici majú nehnuteľnosti v USA (takmer všetci) - O Kaliňakoví sa hovorí, že vo Vegas vlastní herne. Boris Kollár vlastní tiež viaceré domy v USA... By ste boli prekvapení, koľkí títo "nepriateľskí politici na Slovensku" sa spolu opíjajú a fetujú v USA ako najväčší kamaráti.

V Trenčianský Tepliciach, kde žije a má nehnuteľnosti Mečiar sa udialo viacero podvodov. O skvostnú Vila Teraza si robil zálusk Široký, ktorý ju chcel získať od mesta.
Pri schvaľovaní členov jednotlivých komisií nastal problém, keď poslanec Ing. Peter Strieška do komisie pre financie, majetok a podnikanie navrhol aj Ing. Juraja Širokého. Primátor Juraj Trokan poslancovi navrhol, aby zvážil, či je z morálneho hľadiska vhodné, aby členom takejto výsostne významnej komisie dozerajúcej na majetok mesta bol štatutárny zástupca firmy súdiacej sa s mestom o klenot - Vilu Terezu.
https://mytrencin.sme.sk/c/4789347/trencianske-teplice-sa-sudia-o-vilu-tereza.html Vila Tereza má na fasáde znaky podobné Maltézskemu znaku. Vysoké ocenenie pochybného Maltézskeho radu dostal aj práve Mečiar.


http://www.pluska.sk/spravy/z-domova/slovensko/politika/meciarova-ma-dom-usa.html