Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Matovičovi ľudia spolupracujú s oligarchami prepojenými na SMER-SD a SNS.


Obyčajní ľudia , Smer , Slovenská Národná Strana

08/2018

Matovič bol vylúčený z SaS, za to že hlasoval v prospech SMER-SD. Po nástupe Matovičovej sesternice a členky strany - Eriky Jurínovej za županku v Žilinskom kraji sa odhalili prepojenia SaS a OĽANO na stranu SMER-SD cez matku poslankyne SaS Janky Ciganikovej - E. Sivová. E. Sivovej sa darilo na Žilinskom samosprávnom kraji už od bačovania SMERu-SD v ŽSK od roku 2005. Najnovšie pani Sivová, teda matka Ciganikovej bola bez výberového konania dosadená do vedúcej funkcie na Žilinskom samosprávnom kraji.

OĽANO a SaS podporujú záujmy oligarchov SMERu-SD a SNS aj v Trnavskej župe. Ukážkovým príkladom je nominantka na primátorku v Skalici pani Anna Mierna, ktorá pracovala verne pre oligarchu Kmotríka v jeho firme Grafobal Skalica na vedúcej pozícii ekonóma a tá istá Anna Mierna je už zamestnaná v trnavskej župe, kde pracuje priamo pod Viskupičom ako riaditeľka odboru financií a zároveň je ako predsedníčka predstavenstva súčasťou krízového manažmentu spoločnosti Letisko Piešťany.

Z tejto funkcie Miernej sa dá súdiť, že mala prístup k citlivým informáciam Kmotríkovych firiem a je zrejmé, že Kmotrík by si ju nepustil k nepriateľom. Čo sa týka Letiska v Piešťanoch tam štát nalial peniaze a šušká sa že sa plánuje podvodný predaj. Zálusk si robia moslimovia, ktorí si chodia do Piešťan sexuálne užívať.


Anna Mierná a Viskupič (OĽANO)

Kmotrík teda pretlačil svojho človeka priamo do vedenia trnavskej župy a aby mal veci pod kontrolou tak potrebuje aj svoju primátorku v Skalici. Netreba zabúdať, že dlhodobým záujmom Kmotríka je privatizácia vody a obchodu s vodnými zdrojmi. V 2016 písali o jeho pokusoch privatizovať Bratislavskú vodarenskú spoločnosť. Práve Skalica je podielníkom v týchto vodárňach a v Skalici má vplyv Kmotrík aj cez Miernu.
https://www.etrend.sk/ekonomika/privatizacia-bvs-po-vstupe-grafobalu-mozu-mat-vodarne-problem-s-eurofondmi.html
Kmotrík je považovaný za oligarchu SMER-SD. Vďaka Kmotríkovej TA3 sa Andrej Danko a jeho SNS dostal do parlamentu v roku 2016, kedže Dankovi tam bol venovaný najväčší priestor.
https://dennikn.sk/555810/dankovi-je-jedno-ci-sa-rtvs-zmocni-alebo-ju-len-znemozni/

Kmotrík sa stretáva s politikmi aj privatizérmi, často ho výdať s: Bugárom(Most-híd), Villágym(Slovnaft, Orbánov dobrý známy), Orbán, Póor (oligarcha SMERu-SD).
Ďalším nezlomným dôkazom môjho tvrdenia, že Viskupič podporuje Kmotríka je aj skutočnosť, že trnavská župa do dnešného dňa nezastavila zmluvy medzi VÚC Trnava a Kmotríkom ako je napr. skalická nemocnica. Prečo trnavská župa neprevádzkuje skalickú nemocnicu sama ? Zákon zveril prevádzku nemocníc predsa župám a nie oligarchom. Viskupič teda ponechal biznis Kmotríkovi.

20.8.2018


http://viktorberes.blog.pravda.sk/2018/07/23/viskupic-z-olano-je-uz-s-kmotrikom-jedna-ruka-sokujuci-dokaz-ako-olano-a-sas-podporuju-oligarchov/