Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Slobodomurári v SaS


Sloboda a Solidarita

0€

08/2018

Byť členom sekty vyžaduje určité psychopatické vlastnosti, podobne ako byť politikom a slobodomurárom.

Jeden z najväčších slobodomurárskych spolkov Rotary club obsahuje viacero politikov z liberálnej politickej strany SaS.

Martin Klus, paradoxne do politiky ho dostal slobodný vysielač na čele so slobodomurárom Jurajom Poláčkom.
Do takýchto spolkov majú povolený vstup len určité dopredu vybraté osoby, ktorých poslanie určujú vyššie postavení v kruhu. Spolky sú podhubím masívnej korupcie v spoločnosti a v politike. Klusové aktivity sú spojene so škodením Slovensku a naopak je na strane nadnárodnych spoločnosti, islámu, imigrácie. Táto nenávisť k Slovensku súvisi s jeho detstvom a vývojom, kedy vzhľadom na svoju nízku výšku a celkovo nizký vzhľad bol na základnej škole obeťou posmievania a útokov. Tú možno predpokladať začiatok vzniku jeho nenávisti voči Slovensku, samozreje aj jeho malý vzrast súvisi s prebojnosťou a prítomnými znakmi narcistickej poruchy osobnosti.
Klus bol dokonca prezidentom bystrického Rotary clubu.


O Rotary clube: Klus je milovník islamu a vykladač islámu (lebo má za to zaplatené). Tak si prečítajme, čo hovorí popredná islámska stránka o Rotary clube: Rotary club je slobodomurárska židovská organizácia zložená z popredných obchodníkov a profesionálov. Znak Rotary clubu spojením vytvára 6 cípu Dávidovu hviezdu. Je dvojfarebný, modrá a zlatá, to sú farby Židovstva. Modra je symbolom božstva (modrá obloha, voda), žltá predstavuje boj s antisemitizmom - teda s kritikmi a nepriateľmi Židovstva (tu si môžme pripomenúť prečo práve SaS patrí medzi popredné strany kritizujúce národ a nacionalizmus).Rovnaké farby tvoria aj vlajku europského spoločenstva:Každý Rotary club musí mať minimálne jedného člena Židovského pôvodu. Členom sa nemôže stať každý, členstvo je na základe pozvánok. Členstvo sa získava na základe profesií, je 77 profesií v ich ponímaní. Robotníci sa nemôžu stať členmi, len v prípade že zastávajú vysoké funkcie. V každom klube by mal byť predstaviteľ každej profesie, tým sa zabezpečí rodinkárstvo a klientelizmus a tým vzájomná pomoc členom. Medzi členmi Rotary clubu je cca 1/3 členov slobodomurárskych lóži, podľa prieskumu Charlesa Mardena. V minulosti bolo členstvo v Rotary clube podmienené členstvom v slobodomurárskej lóži. Rotary cluby slúžia aj na maskovanie slobodomurárstva, kedy členstvo v Rotary clube akoby oslabovalo Slobodomurárstvo. To však nie je pravda a keď bude treba slobodomurári z Rotary clubov obnovia plnú činnosť slobodomurárstva. Existuje viacero klubov veľmi podobných Rotary clubu, spadajúcich resp. prepojených so slobodomurárstvom: The lions, Kiwanis, Exchange, Round table, B'nai B'rith, Pen.
24.8.2018

Na akciách organizovaných Rotary clubom vidávať aj vodcu strany SaS - Richarda Sulíka.

https://www.rotary2240.org/banska-bystrica/cs/member-list?id=1908
http://www.islamweb.net/en/article/165651/the-truth-about-rotary-international-i
https://www.parlamentnelisty.sk/profily/doc-PhDr-Martin-Klus-PhD-MBA-1325/otazka/ROTARY-CLUB-co-Vam-to-hovori-pan-KLUS-5568