Župné voľby 2017 Politické Kauzy Hlasovania v NRSR Politické Dianie Pridať kauzu Koho voliť Kontakt


Riadí žilinskú župu pod vedením Jurínovej Sorosov človek? KDHák Dobeš a jeho pavučina.


Sloboda a Solidarita , Kresťanskodemokratické hnutie , Obyčajní ľudia

0€

08/2018

Župankou Žilinského kraja je Erika Jurínová. Tá mala najdrahšiu a najdlhšiu kampaň v Žilinskom kraji, už vtedy si mnohí kládli otázky, kto to pláti. Po jej zvolení začalo najväčšie rodinkárstvo na Slovensku, prevažne falošnými kresťanmi.

Podpredsedom kraja sa stal dlhoročný KDHák a bývalý primátor Rajeckých Teplíc - Peter Dobeš s bydliskom Rajetké Teplice, Riečná 10. Dobeš dlhé roky kandidoval s podporou strán SDKÚ, KDH, Strana zelených a paradoxne aj HZD. HZD je strana Ivana Gašparoviča a dlhoročné primátora Krásna nad Kysucou Grapu (ktorého protikandidát dostal vyhrážne listy a nakoniec kandidátku stiahol), tak Grapa sa stal opakovane primátorom. V HZD pôsobi aj Jozef Šimko z Rimavskej Soboty.Dobešová adresa je zaujímavá aj tým, že pôvodne v začiatku tu mala sídlo mimovládka, ktorej riaditeľkou bola dlhé roky Anna Verešová (Kamenná Poruba, poslankyňa OĽANO v NRSR, ŽSK). Vo vedení tejto neziskovky sa podľa potreby striedala s Dobešovou manželkou Marcelou. Marcela Dobešová sa bez výberového konania stala ekonomickou poradkyňou Jurínovej.Marcela Dobešová

Mimovládka Ano pre život, má prvú výročnú správu z roku 2002. Vtedy jej podporovateľom bola mimovládka založená Sorosovým človekom na Slovensku - Pavlom Demešom, ide o Ekopolis.

V roku 2010 medzi najväčších sponzorov už patria všetky mimovládky zabezpečujúce juvenilnú justíciu, podporu imigrácie, islamizácie: ide o Socia (Demešová mimovládka), Norské fondy (juvenilná justícia, gender), EEA Grants (čo sú Sorosové fondy - podpora imigrácie a premiešavanie obyvateľstva).Socia tu je od vzniku SR, v úvode ju financovala hlavne Sorosová otvorená spoločnosť. V dozornej rade Pavol Demeš a Ján Figeľ (KDH).Nikoho neprekvapí, že n.o Áno pre život slúži aj k politickej manipulácií, kedy podporuje pochody za slušné Slovensko organizované Sorosovými mimovládkami:


https://zaslusneslovensko.sk/wp-content/uploads/2018/03/mimovladne-organizacie.pdf

KDH vždy kooperovalo s tajnými službami a západom, je zodpovedná za obrovsku špinu, ktorá sa udiala na Slovensko. Väčšina členov KDH a zakladateľov, aj vrátane predstaviteľov cirkvi sú slobodomurári a členovia Rotary clubu, Lions clubu. OĽANO vytvorili tiež KDHáci, resp. tí istí ľudia, ktorí vytvorili KDH. Nie je náhoda, že práve tento rok Vašečka - dlhodobý člen OĽANO sa z ničoho nič označí za kresťana a ide bojovať o vedenie KDH. Akoby si Fico zo SMER-SD zrazu povedal, že ide do vedenia KDH.
https://www.socia.sk/wp-content/uploads/2015/08/VS-SOCIA-2002.pdf